ss

2.El Konteyner

Konteynerlerin, çok yönlü kullanım özelliklerinden ve güçlü yapılarından ötürü sektörel bazda birçok yerde karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Yapı ve inşaat sektöründe şantiye kullanımında, ya da temel insani ihtiyaçlardan olan barınma, yemek yemek, duş ve wc ihtiyacı noktasında konteynerler kullanılıyor. Ancak konteynerlerin, bu geniş kullanıma olanak sunacak kaliteli tasarımsal ve donanımsal yapısının dışında bir diğer özelliği var ki, onu gerçekten önemli kılıyor.

2.El Konteyner

Tekrardan kullanılabilir konteynerler

Firmanızın bir ihtiyacı için tercih ettiği konteynerlerle bir süre sonra işiniz bitebilir, bu noktadaki konteynerlerin, tesise her nasıl montaj işlemi gerçekleştiyse, aynı şekilde ve hızlı bir süreçte demontesi de gerçekleşiyor. Hangi boyutlarda, hangi amaç için üretilmiş olursa olsun yapı sektöründe genel kullanım amacı ile alınmış konteynerlerin 2. el olarak çeşitli platformlarda yer aldığını biliyoruz.

İkinci el konteylerler

Monte Yapı, 10’un üzerinde farklı konsept için geliştirdiği konteynerin dışında, farklı sektörlerde çeşitli amaçlarla kullanılmış ikinci el konteynerleri de sağlayan bir firmadır. Depolama, barınma ve stok, yemek ya da mutfak gibi birimler için çok ciddi rakamlar ayırmak yerine, son derece uygun fiyatla işinizi konteyner ile büyütmek, aranan hizmetleri iç ve dış özellikleri bakımından son derece güçlü konteyner modelleri ile sağlamak istiyorsanız, Monte Yapı olarak 2. el konteyner konusunda da müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Farklı kullanım amaçlarına uygun, en, boy ve yükseklik basında, dış cephe ve diğer donanımları bakımından her amaç için düşünülebilecek birçok 2. el konteyner modeli Monte Grup bünyesinde sunulmaktadır.

İkinci el konteyner fiyatları

Konteylerlerde fiyatı değiştiren en önemli etkenlerden birisi, konteyler ölçüleridir. Bunun yanı sıra iç donanımı, varsa pencere ve kapı modülleri de fiyat konusunda konteylerler için önemli faktörlerdendir. İkinci el konteylerlerde daha önceki kullanım modeline bakılmadan, yaşına ve iç donanımı incelenmeden net bir rakam vermek doğru olmamaktadır. Eğer firmanızda, çeşitli departmanlarda kullanmak üzerek ikinci el konteyner alımı yapacaksanız, bu konu ile ilgili yapı sektöründe ciddi bir deneyime sahip, hem konteyner modelleri hem de prefabrik yapı alanında profesyonel hizmet sunan Monte Yapı ile anında web sitemiz üzerinden iletişime geçin, ikinci el konteyner modellerini, fiyatlarını ve kurulum işlemleri sürecini anında ilk ağızdan öğrenin.

İkinci El Konteyner

Günümüzde bize kolaylık sağlayan birçok farklı araç bulunuyor. Konteynerlerde bunlardan bir tanesidir. Farklı alanlarda kullanılabilen konteynerler kullanıldıkları alanlara göre farklı görevleri yerine getirmektedir. Eşya depolama, konaklama, ofis, ev, yemekhane, yatakhane, okul, WC sadece bunlardan birkaç tanesidir. Fiyatlarının betonarme yapılara göre ekonomik olması ve kurulumlarının hızlı olması nedeniyle son yıllarda çok fazla tercih edilmeye başlanmışlardır. Aynı zamanda fiyatları da oldukça uygundur. Ayrıca daha uygun olması için ikinci elleri de bulunmaktadır. İkinci El Konteyner fiyatları ise sıfırlarına göre daha uygundur. Bu nedenle de kısa süreli işlerde ve maliyetin göz önüne alındığı yerlerde genel olarak ikinci el konteynerler kullanılır.

İkinci el konteynerler özellikle şantiye alanlarında çok yaygın olarak tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise şantiyeler işlerin kısa sürmesi ve maliyetin önemli olmasıdır. İkinci El Konteyner fiyatları da oldukça uygun olduğu için genel olarak ikinci el konteynerler kullanılır. Ayrıca depolama ve nakliye içinde yine ikinci el konteynerler çok fazla tercih ediliyor. Bu sayede depolama ve nakliye masrafları düşürülerek kısa sürede kazanç edilmesi sağlanmaktadır.

İkinci el konteynerler sıfır konteynerler gibi oldukça dayanıklı ve sağlamdırlar. Satışı yapılmadan önce bu konteynerlerin gerekli tüm kontrolleri eksiksiz olarak yapılır. Ayrıca firmamızda ikinci el konteyner satışı yapmadan önce konteynerlerin kontrollerini sağlamakta ve varsa sorunlarını düzeltmektedir. Bu sayede satın almış olduğunuz konteynerlerde herhangi bir sorun ortaya çıkmaz.

İkinci El Konteyner modelleri arasında birçok farklı konteyner bulunur. İhtiyaçlara göre üretilen konteynerlerin farklı boyutları bulunmaktadır. Standart boyutları 240 x 600 cm olarak belirlenmektedir. Ancak bu ölçüler konteynerin modeline göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca konteynerlerin üretimi yapılırken müşterilerin isteklerine göre özel üretimlerde yapılabilmektedir. Özel üretimlerde hem konteynerlerin tasarımını hem de boyutlarını kendinizin belirleme imkânı bulunuyor. Bu boyutların hepsini ikinci el konteynerler arasında da bulmanız mümkün. Bu sayede size en uygun olan konteyner modelini bularak bunu kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Sizde ikinci el konteyner almaya karar verdiğinizde alanında uzman firmalardan yardım almak ve en iyi konteynerlere sahip olmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Soru Sorun