ss

2.El Yük Konteyner

2.El Yük Konteyner

Yük Konteyner modelleri, farklı firmaların taşımacılık alanında en önemli birimi olmasından ötürü, ikinci el piyasasına da sahip bir alandır. Sektörel bazda ikinci el kullanımı yaygın olan ürünlerden olmasının sebebi, yaklaşık 2 ton - 2 buçuk ton arasında çelikten yapılan taşıma birimleri olmasıdır. Değerli ve dirençli bir maddeden yapılan yük konteynerleri, bu sebepten ötürü 2. el Yük Konteyner anlamında da değerlendiriliyor. Kısa vadeli ve orta vadeli kiralama işlemleri olabiliyor.

İkinci el konteynerlerin bakım süreci

Yurt içinde ya da yurt dışında, nakliye ya da diğer konularda çeşitli firmaların kullandığı yük konteynerleri, firmamızca alınmaktadır ve onu tercih sebebi kılan özelliklerini kaybetmemesi de sağlanarak, yeni bir konteyner özelliklerine kavuşturulmaktadır. Altı aylık, yıllık ya da önereceğiniz iş modeline paralel olarak Yük Konteynerleri ikinci el olarak hem satılmakta, hem de kiralanmakta. Bu konteyner modellerinin bakım süreçlerini sağlıyoruz, ve kullanıma hazır, hiçbir sorun yaratmayacak bir iş öğesi olacak şekilde size sunuyoruz. İç ve dış donanımı, güvenlik aksanları, dış etkilere karşı sızdırmaz bir yapıda olması ikinci el konteynerleri tercih sebebi kılıyor.

Her amaçla kullanabilirsiniz

Monte Grup olarak ISO Yük Konteyner, Standart Yük Konteyner ve Modifiye Yük Konteyner modelleri anlamında Türkiye’nin en yenilikçi firmalarından biriyiz. Konteyner modelleri ile ilgilenen müşterilerimize, kiralama ya da satın alım sonrası kullanım amacına göre konteynerleri yeni formuna sokma noktasında danışmanlık sunuyoruz. Örneğin bir yük konteyneri satın alarak ya da kiralayarak, modifiye edip sahada açık hava faaliyetlerinde kullanabilirsiniz. Şantiyelerinizde zorunlu ihtiyaçların giderilmesi noktasında wc ve duş konteyneri, yemekhane ya da yatakhane konteyneri olarak kullanabilirsiniz.

2.El Yük Konteyner

İkinci el yük konteyneri fiyatları konusunda firmamızın izlediği politika, ücretlendirme konusunda ebatlar, hacim, klima sistemi gibi iç donanımların olup olmaması esasına dayanıyor. İhtiyaca göre farklı ölçülerde, modellerde konteynerlerin üretilebildiği ve sizlere sunulduğu bu piyasada aslolan müşteri ihtiyacıdır ve Monte Grup olarak, müşteri ihtiyaçlarına göre çözümler geliştiriyoruz. Kiralık 2. el konteyner fiyatları, satılık yük ve ISO Yük Konteyner fiyatları için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçin.

2.EL YÜK KONTEYNER FİYATLARI

2nci el konteyner sistemleri, diğer konteyner sistemlerine çevrilebiliyor mu gibi pek çok soru sektör geneline yayılmıştır. Bu gibi sorulara net bir şekilde yanıt vermek gerekirse eğer, kesinlikle hayır cevabı verilebilir. 2nci el ISO yük konteyner sistemlerinin yanı sıra başka bir şekilde tercih edilen konteyner sistemleri de dilediğiniz formdaki konteyner sistemine döndürülebilir. Hatta böyle bir işi meslek haline getirmiş şirketler, dilediğiniz modelde yeni konteyner sistemi üretebiliyor. 2.El Yük Konteyner Fiyatları nı öğrenerek tercihinizi rahat ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Söz konusu olan bu şirketler, sipariş üstüne dilediğiniz gibi bir konteyner imal edebilecekleri gibi ofis, ev, banyo ya da WC konteyner sistemlerini imal ederek satışa da sunabiliyor.

Böylelikle dilediğiniz ölçülerde ve dilediğiniz konfor düzeyinde bir konteyner sistemine sahip olabiliyorsunuz. Üstelik 2nci el konteyner sistemlerinden dilediğiniz her türde konteyner üretme imkânına da sahip olabilirsiniz. Fakat yapılacak olan masrafın buna değer olup olmadığı tartışmaya açık bir konu olabilir. Yoksa işe başlandığında dilediğiniz modelde sıfır konteyner sistemi alabileceğiniz rakamın çok daha üstünde yaptırmanız söz konusu olabilir. Bu nedenden dolayı da ayrıntılı bir şekilde araştırma yapmadan konteyner tadilatlarına girmemeniz gerekir. 2.El Yük Konteyner Fiyatları konusunda net bilgiler edinmeniz hem karar vermeniz için hem de bütçeniz için son derece önemlidir. Peki, yalnızca 2nci el yük konteyner sistemleri mi kiralık olarak sunulmaktadır? Elbette ki konteyner sistemlerini üreten şirketler de kiralama yöntemiyle bu sistemlerine bir ortam hazırlamaktadır.

Fakat imalatçı olduklarından dolayı bunlarında sıfır konteyner sistemi kiraladıklarını düşünmek yanlış olur. Elbette ki onların da kiralamaya sundukları konteyner sistemleri, kullanılmış olacak şekilde 2nci el bir sistem olarak geri gelecektir. Kiralanacak olan konteyner sistemleri üretildikten sonra ilk kiralandığı zaman sıfır konteyner sistemi olarak belirtilmektedir. Daha sonradan 2nci el konteyner sistemi olarak tanımlanırlar. 2.El Yük Konteyner Fiyatları da bu alan içerisinde belirlenmektedir. Sizler de 2nci el konteyner sistemi arıyorsanız eğer, önemli markaların ve profesyonel olarak çalışan şirketlerin tercih edilmesi gerektiğini bilmelisiniz. 

 

Soru Sorun