ss

Dubleks Prefabrik Ev

Dubleks Prefabrik Ev

Günümüzde birçok insan, özellikle yaz tatillerini geçirebileceği bir yazlık hayali kurmaktadır. Kırsal kesimde ya da deniz kenarında bulunan arsaları için betonarme yapıların yüksek maliyetleri nedeniyle dubleks ev yaptıramayan birçok kişi, hem maliyet noktasındaki avantajları nedeniyle, hem de betonarme yapılara göre daha hızlı teslim edilebilen dubleks yapıları tercih etmektedir. Dubleks Prefabrik Ev ler, modüler sistem olmaları nedeniyle kolay bir şekilde kurulumu yapılan sistemlerin başında gelir. Bu nedenle Dubleks Prefabrik Ev ler, rahatına düşkün kişilerin tercih ettiği yapılar olmaktadır. Bilindiği gibi betonarme yapılara göre ısı ve ses yalıtımı noktasında daha iyi olan prefabrik yapılar, istenilen şekilde dizayn edilmeleri nedeniyle de sıcak bir ortama kavuşmak isteyenlerin birinci durağı olarak bilinir.

Hızlı kurulum ve dış cephe seçenekleri

Prefabrik yapılar, son derece hızlı kurulmalarının yanı sıra, müşterinin isteğine göre ayarlanan dış cephe dizaynları ile de betonarme yapılara göre daha modern bir görüntüye sahip olmaktadır. Bilindiği gibi günümüzde modern mimariye sahip bina sayısı son derece azdır. Kişinin isteğine göre dizayn edilen Dubleks Prefabrik Ev ler, su tesisatının yanı sıra elektrik tesisatı noktasında da gelişmiş teknoloji ile üretilmektedir. Bütçe noktasında cebinizi üzmeyen, her türlü isteğe göre dizayn edilebilen prefabrik sayesinde sizler de dubleks yazlık sahibi olabilir, sıcak bir aile ortamına yeni evinizde kavuşabilirsiniz. Şehir hayatının bunaltan kalabalığından kurtulmak isteyen ve müstakil bir evde oturmak isteyenler için Dubleks Prefabrik Ev ler bir numaralı tercih olabilir.

Dubleks Prefabrik Ev

Dubleks Prefabrik Ev lerde kalite ön planda

Prefabrik sektöründe her zaman kalite ön planda olurken, dubleks yapılarda kaliteye müşteri isteğine göre daha fazla önem verilmektedir. Tamamen müşterinin istediği çatı sistemi, pvclerinden tutun kapılarına kadar müşterinin belirlediği modeller dubleks yapılarda kullanılmaktadır. Bu durum da mimarisini kendinizin yaptığı bir eve sahip olmanızı sağlamaktadır. Hazır ve betonarme yapıların klasik görüntüsünden kurtulmak isteyenlerin, kendi mimarileri ve seçimlerine göre belirledikleri dubleks evde oturmak isteyenlerin yapması gereken tek şey, sektöründe lider ve uzman kadrosuyla uzun yıllar boyunca prefabrik noktasında hizmet veren Monte Grup ile iletişime geçmektir. İletişime geçildikten sonra ise hızlı kurulum ve kurulum sonrası teknik destek imkanı Monte Grup güvencesiyle sizlerin olacaktır.

Soru Sorun