ss

İnşaat Konteyneri

Şantiye alanlarında oldukça fazla görmeye alıştığımız İnşaat Konteyneri modelleri ile başlı başına bağımsız bir çalışma sahası elde edilebiliyor. Konteyner yapıların dış kısımlarında galvaniz çelik kullanılıyor ve çürüme yapmayan bu malzemeler ile dış etkilere karşı oldukça korunaklı bir yapı oluşturacaktır. Bu tür alanlarda yatakhane, yemekhane, ofis, wc- duş, toplantı salonu, güvenlik kulübesi gibi pek çok yapıya ihtiyaç duyulabiliyor. Bu alanlar için konteyner yapılarda bu tarz değişimler ve modifiyeler yapılarak oldukça geniş bir çalışma sahası elde edebilirsiniz. Genel olarak vidalı teknolojinin kullanılması ve sandwich panel sistemi ile demonte olarak taşınan bu parçalar istenilen alanda birkaç saat içerisinde monte edilerek istediğiniz şantiye alanını kurabiliyorsunuz.

Kompleks olarak hazırlanan bu tür yapılar içerisinde tüm insani ihtiyaçların giderilmesini sağlayacak modüller bulunuyor. Proje bazlı çalışmalar mümkün olmaktadır. Personel sayısı ve projenin uzunluğuna göre bu tür alanlarda yapabileceğiniz modeller artabilir ya da azalabilir. Çok geniş zamanlı projeler için tam bir kompleks gerekli olacaktır. Bu alanda İnşaat Konteyneri modelleri içerisinde yatakhane, yemekhane, wc-duş ünitelerinin yanı sıra yönetici ve teknik ofisler gerekli olabilir. Bunun yanında sağlık merkezleri, kantin, dinlenme alanları, mescit, mutfak gibi ünitelere de ihtiyaç olabilecektir. Tek katlı olarak hazırlanabilen bu modüller monoblok yapılar sayesinde iki ya da üç katlı olarak ta hazırlanabilmekte ve çok daha fazla kullanım alanı elde edilebilmektedir.

İnşaat Konteyneri

Konteyner yapıların en önemli özellikleri arasında kolay taşınabilir özelliklerde olmaları yer alıyor. Projeniz tamamlandığında yeni başlayacak projeniz için bu kompleks yapının farklı bir alanda aynı kalite ile tekrar kullanımı da mümkün olacaktır. Bu tür İnşaat Konteyneri modellerini satın alabilir ya da kiralayarak çok daha pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Farklı projelerinizi baz alarak her defasında farklı modeller tercih edebilirsiniz. Ülkemizde inşaat alanları her geçen gün daha da artmaktadır. Bu nedenle personelin daha insani şartlarda çalışabilmesi için bu tarz konteyner modellere hep ihtiyaç duyulmaktadır. En küçük sahalarda bile satış ofisleri, yemekhaneler ve dinlenme alanları kullanılabiliyor. İç ve dış kısımlarda kullanılan malzemelerle ses ve ısı izolasyonu da sağlayan konteyner modelleri her alanda pratik kullanımlar oluşturacaktır.

Soru Sorun