ss

İşçi Yatakhanesi

Zorluk içeren şantiye alanları için geliştirilerek imal edilen yeni nesil konteyner sistemleri, zindelik sağlayan yaşam alanlarıyla işçi kamplarının ve işçi alanlarının yeni gözdesidir. Ürün geliştirme süreçleri sayesinde özel bir şekilde gerçekleştirilen yeni nesil sistemler, bünyesinde çok fazla oranda üstünlük taşımaktadır. İşçi Yatakhanesi sistemleri de bu ürünlere birer örnek niteliğindedir. Yeni neslin en belirgin farkı ise, 50 mm duvar ve 125 mm çatı kalınlığı içeren sandviç panel kullanımlarıyla üst düzey konforla birlikte üstün ses ve ısı yalıtımı taşıyor olmasından ibarettir. Yeni nesil ile şantiye yapı ve ofis sistemlerinin kış mevsiminde zorlu koşullarda ısıtması ve yaz mevsiminin sıcağında da soğutma iklimlendirmesi son derece rahattır.

Ayrıca %60 oranlarına ulaşan oranlarda daha düşük enerji kullanımları gerekir. Isıcam özellikli pencereleri ve PVC kapısıyla yalıtım ayrıcalığı çok daha mükemmel bir hal almaktadır. Birçok defa sökülerek kurulabilen geçmeli ve vidalı özellikler, ürünün sevkiyat aşamasını kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda kullanım ömrünü de artırabiliyor. Böyle bir durum özellikle de yol yapım gibi çeşitli şantiye ortamları için üst düzey maliyet avantajı sunmaktadır. İşçi Yatakhanesi seçimleriniz doğrultusunda da böyle bir avantaj elde edeceğinizi unutmamalısınız. 3x7 standart ölçülerin haricinde istenen büyüklüklerde 3 kata kadar ulaşan vidalı bileşimli sistemler ile konteyner yapı kompleksleri imal edilmektedir. Şantiye teknik ve yönetim ofisleri, yemekhaneler, yatakhaneler, laboratuvarlar, depolama alanları, çamaşırhaneler, ibadethaneler, sosyal alanlar, kantin, mutfak, kiler, sosyal dinlenme alanları, duş ve WC üniteleri ya da eğitim ve konferans odaları gibi yapılar üretici firmaların gerçekleştirdikleri işlemler arasında mevcuttur.

İşçi Yatakhanesi

Ayrıca bu sistemlerin tam olarak ne olduğuyla ilgili de bilgi edinmek gerekir. Konteyner sistemleri, fabrika gibi alanlarda imal edilen modüler yapı sistemidir. İşçi Yatakhanesi talepleriniz doğrultusunda bu üretimler de rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Konteyner sistemleri, fabrikalarda bütün kullanım alanları hazırlanarak ulaşacağı yerde yalnızca düz bir zemin üstüne yerleştirilerek elektrik ve eğer gerekli olursa dışarıdan gider ve su bağlantıları eklenmek suretiyle kullanıma başlanan hızlı çözümler imal eden yapı sistemleridir. Yapı sektörü ve inşaat sektörünün hızlı bir şekilde geliştirdiği günümüz dünyasında konteyner sistemleri sunduğu pek çok avantaj nedeniyle en fazla talep gören hazır yapılar arasında mevcut durumdadır.

Soru Sorun