ss

Metropol Tipi Konteyner

Günümüzde inşaat sektöründe meydana gelen artış birçok ekstra ihtiyacı da beraberinde getirmiştir. İnşaat sektöründe hizmet veren firmaların birçoğu işçi isteklerini şehir dışından temin etmektedir. Dolayısıyla gelen işçilere sunulacak barınma ortamı da oldukça konforlu ve sıcak olmak zorundadır. Son dönemlerde adını sıkça duyduğunuz özellikle inşaat sektörünün bolca kullandığı Metropol Tipi Konteyner ler oldukça revaçtadır. Özellik itibariyle estetik duruşunun olması ve kullanım alanlarının bir hayli fazla olması ihtiyaç durumunu üst seviyelere taşımıştır. Bilet satış noktası, güvenlik kulübeleri, sosyal tesislerde danışma noktası şeklinde kullanılmaktadır.

Metropol Tipi Konteyner

Yapı itibariyle genelde kulübeyi andıran bu konteynerler istenildiği takdirde metrekaresi büyütülebilir. Dış cephesine ısı yalıtım sistemi konulabilir, cam ve kapı detayları daha farklı desenlerle tasarlanabilir. Geçici süreliğine kullanıldıktan sonra daha farklı bir noktaya götürülecek ise Metropol Tipi Konteyner ler oldukça uygundur. Gerektiğinde beton üzerine monte edildiği bulunduğu bölgeden de rahatlıkla bir tır yardımıyla taşınabilir. Belli standartları olmayan bu konteynerler istediğiniz şekillerde üretilebilir. Park, okul, sosyal tesisler, inşaat sektörü, sağlık sektörü gibi aklınıza gelebilecek her türlü nokta kullanım alanı olarak düşünülebilir. Dış cephesi ahşap kaplamadan tutun alüminyum kaplamaya kadar tasarlanan bu yapılar fiyatları konusunda da uygundur. Düşündüğünüz özelliklere göre de fiyatları belirlenen bu konteynerler sizi üzmeyecek fiyatlarda üretilmektedir.

Metropol Tipi Konteyner ler üretilirken kullanılan malzemesinden kaynaklı olarak herhangi bir darbeye maruz kalmadığı sürece ömürlük denilen tabirle kullanılabilir. Standart ölçülerde üretimi olmamasından dolayı istediğiniz yerden kapı girişi de yaptırabilir, penceresini bir değil iki tane bile koydurabilirsiniz. Güvenlik açısından gerektiğinden camların bulunduğu yerlere demir de monte ettirebilirsiniz. Ofis amaçlı da kullanılan bu konteynere bakıldığında bir evin odasından ayırt edilemeyecek kadar kullanışlıdır. Bu konteynerlerin en büyük artısı taşınabilir olması da denilebilir. Aynı zamanda bulunduğu bölgeye de uyum sağlayacak kadar estetik olması da tercih nedenlerinden sadece biridir. A sınıfı malzemelerin kullanıldığı bu konteynerleri isteseniz karavanınızın arkasına takabilir, şehir şehir gezdirebilirsiniz. Düşünün ki o derece kullanışlıdır. Size olan maliyetinin de düşük meblağlarda olması keyfinizi iki katına çıkaracaktır. Şimdi bir konteyner alma fikri de aklınıza gelmiş olmalı.

Soru Sorun