ss

Sahra Konteyner

Beklenmedik zamanlarda meydana gelebilen acil durumlarda yaşamın devam etmesinde büyük bir rol oynayan konteynerler her geçen gün daha gelişmiş bir şekilde satışa sunuluyor. Bünyesinde barındırdığı donanımlar sayesinde içerisinde yer alan kişilere oldukça güvenli bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Bilindiği üzere dünya genelinde ve ülkemizde planlanmayan şekilde doğal afetler başta olmak üzere birçok elzem durum yaşanabilmektedir. Tüm bu gibi durumlarda insanların hayatını güvenlik altına alınması gerekmekte ve bu noktada da Sahra Konteyner modelleri devreye girmektedir. Sahra modellerinde oksijen konteyner donanımlarıyla üretilmekte ve bu sayede oksijen üretimine ihtiyaç duyulan durumlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı sistemlere de yer verilen konteyner içerisinde birçok sistem otomatik olarak çalışmakta ve böylelikle içerisinde yer alan canlıların zarar görmemesi sağlanmaktadır. Son derece dayanıklı ve güvenilir sistemlerin birleşimiyle üretilen donanımların yüksek standartlara sahip olduğu da dikkatlerden kaçmıyor. Günümüzde Sahra Konteyner modellerin genel olarak askeri amaçlı olarak kullanıldığı görülse de yüksek tehlike altında faaliyet gösteren tüm işletmelerin de rahatlıkla kullanılabileceği unutulmamalıdır. Ayrıca uzmanlar tarafından kullanılmasının büyük bir önem taşıdığına dair sürekli olarak uyarılar yapılmakta olup, hayati bir öneme sahip olduğuna vurgu yapılmaktadır.

Sahra Konteyner

Sahra olarak isimlendirilen bu konteyner modelleri özellikle tadilat görmekte olan sağlık kurumlarında da pratik bir çözüm sunmaktadır. Sağlık kurumları için ihtiyaç duyulan oksijen Sahra Konteyner aracılığıyla sağlanmakta olup bu sayede hizmette her hangi bir kesintiye gidilmesine gerek kalmamaktadır. Aktif olarak kullanımın yanı sıra bu tip konteyner modelleri yatırım aracı olarak da tercih edilebiliyor. Piyasadaki fiyatlar göz önüne alındığında ortalama bir konteynerin satın alınması ve piyasada kiralanmasıyla birlikte 12 ile 24 ay aralığında kendisini amorti ettiği görülmektedir. Konteynerlerin uzun süre kullanılabilir olması da yatırım karını ciddi anlamda yükseltmektedir. Firmalar tarafından satışa sunulan konteynerlere satış sonrası da teknik hizmet verilmekte olup her hangi bir donanım arızasında profesyonel ekipler tarafından sorunlar kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır. Bu sebepten dolayı satın alınan firmanın sunduğu hizmetler de büyük bir önem taşımaktadır.

Soru Sorun