WC Konteyner
ss

WC Konteyner

Günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alan tuvaletler birçok noktada büyük bir problem haline gelmektedir. Özellikle tatil bölgelerinde, dinlenme tesislerinde, park ve kamp alanlarında, şantiyelerde ve acil durumlarda kurulan yaşam alanlarında yaşanan tuvalet çözümlerine konteyner modelleriyle pratik ve kalıcı bir çözüm getiriliyor. Günümüz teknolojilerinden faydalanılarak üretimleri gerçekleştirilen WC Konteyner lerin bünyesinde normal tuvaletlerde bulunan tüm donanımlar yer almakta olup isteğe göre özel malzemelerin kullanılmasıyla da birlikte üretim yapılabilmektedir. Genel olarak tatil bölgelerinde veya şantiyelerde yaygın bir şekilde kullanılmakta olan konteyner tuvaletlerin kolay bir şekilde taşınabilir olması da dikkat çekiyor. Hem şantiyeler hem de tatil bölgeleri sezonluk olarak veya geçici süre kullanıldığı için ihtiyacın sona ermesiyle birlikte tuvaletler kolaylıkla istenilen başka bir noktaya taşınabilmektedir.

Günümüzde genel olarak WC Konteyner modellerinden çoklu tuvaletler tercih edilmektedir. Uzunlamasına olarak tasarlanan bu tuvaletlerin içerisinde 3,4,5 veya daha fazla sayıda tuvalet kabini yer alabilmektedir. Tuvaletin yanı sıra el yıkama için istenilen sayıda lavabo da yerleştirilebilmektedir. Standart tuvaletlerde olduğu gibi konteyner temelli tuvaletlerde de alaturka veya klozet şekilde sunulabiliyor. Firmalar genellikle en çok tercih edilen modellere ve tasarımlara uygun olarak seri üretimler yapıp satışa sunmakta ve bunun haricinde kullanılacak alanın özelliklerine ve ihtiyaç durumlarına göre özel üretimler de yapabilmektedir. Firma ile direk olarak iletişime geçilerek isteklerin belirtilmesi durumunda ihtiyaç doğrultusunda konteyner tuvaletler satın alınabilir.

WC Konteyner

Uygun tasarım, kaliteli malzeme ve sorun yaşatmayacak tesisatlar ile birlikte uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Üretim, nakliye, kurulum ve satış sonrası hizmetlerde problem yaşamamak için mutlaka alanında uzman ve güven veren firmaların tercih edilmesi gerekiyor. Normal konteyner modellerine kıyasla tesisat kurulumu ve montajı açısından büyük bir önem taşıyan WC Konteyner ilerleyen dönemlerde problem ortaya çıkarmaması için tesisat montajlarının alanında uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmesi gerekiyor. Aksi takdirde istenmeyen problemlerin yaşanabileceği unutulmamalıdır. Ayrıca konteyner üretiminde olduğu gibi kullanılan tesisat malzemelerinin de yüksek bir kaliteye sahip olması gerekmektedir.

Soru Sorun