ss

İşçi Yaşam Alanı

Her türlü hava koşuluna karşı dirençli olmasının beraberinde üretim aşamasında da son derece hızlı sonuçlar veren konteyner sistemlerini detaylı bir şekilde incelemek gerekir. Maliyet açısından da uygun niteliklerde olduğunu söylemek mümkündür. Başta deprem olmak üzere pek çok doğal afete karşı dirençli ve pek çok defa farklı alanlara taşınma özelliklerini içermektedir. İşçi Yaşam Alanı oluşturmak için gerekli olan konteyner sistemleri üst düzey kaliteye sahiptir. Sevk işlemleri de son derece kolay gerçekleştirilmektedir. Sevk işlemlerinin yanı sıra yüklenmesi ve taşınması da aynı düzeyde kolaydır. Demonte olabilen konteyner sistemleri, şantiye adreslerinde kurulduklarından dolayı nakliye açısından avantaj sunmaktadır.

İstenen bütün özellikler dahilinde üretilebilir. Gereken durumlarda yaşam konteyner sistemleri şeklinde de tanımlanabiliyor. Hem hızlı hem de kolay çözümler sunduğu gerçeğini de kesinlikle unutmamak gerekir. İşçi Yaşam Alanı konteyner sistemlerini de standart modellerin haricinde ihtiyacınıza uygun bir şekilde dizayn edebilirsiniz. Konteyner sistemlerini kullanmaya başladığınızda bu ihtiyaçlar ortaya çıkabilir. Örnek olarak kullandığınız sisteme çatı bölümü yapabilirsiniz. Çeşitli hava koşulları için özel üretim işlemleri de gerçekleştirilebiliyor. Dış bölümlerinde boyalı galvanizli sac tercih edilmektedir. İç bölümü ise, isteğinize bağlı olarak üretilebiliyor. Yani plastik lambiri, betopan ya da suntalam gibi detaylar rahatlıkla uygulanabiliyor. En sık tercih edilen ve talep gören konteyner modellerinin ölçüleri, 3x7 olarak belirtilmektedir.

İşçi Yaşam Alanı

Konumlanacağı yer itibariyle çeşitli ölçü alternatiflerini de içermektedir. Şantiye konteyner alanları bileşimli ve standart demonte sistemler ile üretime alınmaktadır. Bununla beraber pek çok şantiye yapı çözümlerinde talep görerek güven içerisinde tercih edilmektedir. Bu gibi ölçülerin en belirgin avantajı ise, bitmiş olarak sevk edilen şantiye konteyner sistemlerinin kamyonlarla 1 tane, tırlarla 2 tane olacak şekilde kolaylıkla sevk edilebilir. İşçi Yaşam Alanı konteyner sistemleri, geniş kapsamlı şantiye projeleri için de tercih edilebiliyor. Birleşimli demonte konteyner sistemleri ise, tek katlı ya da çok katlı olarak şantiye konteyner kapsamında tercih edilebiliyor. Geniş kapsamlı konteyner sistemleri, uzman ekipler tarafınca hazırlanan çok fazla sayıda hazır projede üretime alınabileceği gibi, müşteriler tarafınca hazırlanan projeler de modern tesislerde üretime alınabiliyor.

Soru Sorun