ss

İstanbul Konteyner

Yeni nesil bir yapı çözümü olarak karşımıza çıkan konteyner modelleri hemen hemen her sektör için adeta bir can simidi niteliğinde kullanımlar sunmaktadır. Bu alanda İstanbul Konteyner araştırmaları yapabilirsiniz. Firmanız ya da şahsınız için en doğru kararları vermek için firmaların sunduğu ürün portföyünü inceleyebilirsiniz. Ekonomik, pratik üretim ve kurulumlar sağlayan bu yapılar taşınabilir özellikleri ile de farklı alanlarda oldukça verimli kullanımlar oluşturuyor. Birinci derece deprem şartlarına karşı dayanıklılık sağlayan bu yapılar farklı iklim şartlarına da uyum sağlayabilecektir. Kurulum için gerekli olan tek şart zeminin düz olmasıdır. Bunun için bazı alanlarda ince bir betopan atılarak zeminin çok daha sağlam bir şekilde montajı tamamlanabilir.

Standart olarak zemin, duvar ve çatı kısımlarında sandvich paneller kullanılan konteyner yapılar, monoblog olarak geniş sosyal alanlarda iki katlı, üç katlı olarak bir kompleks şeklinde de kullanılabiliyor. Bu alanda İstanbul Konteyner araştırmaları yaparken ihtiyaçlarınıza özel olarak gereksinimlerinizi de çok iyi bir şekilde belirlemeniz gereklidir. Şantiye konteyner tarzında yapılara ihtiyaç duyuyorsanız kullanım alanınızı m2 olarak belirtmeniz ve bu kompleks içerisinde hangi bölümleri kullanmak istediğiniz de söylemeniz gerekli olacaktır. Yatakhanesi, yemekhanesi, wc- duş bölümleri, toplantı salonları, ofis kısımları ve dinlenme alanları gibi tam bir sosyal yaşam alanı olarak tüm bölümleri içerisine alan geniş kullanımlar tercih edebilirsiniz. Bu alanda kiralık olarak bu yapıları kullanabilir, ikinci el olarak satın alabilir ya da sıfır olarak aklınızdaki kullanımları birebir karşılayacak yapılar talep edebilirsiniz.

İstanbul Konteyner

Ofis tarzında tercihleriniz için genellikle kapı, pencere ve lavabo gibi bölümler tercih edilebiliyor. Bu şekilde İstanbul Konteyner araştırmalarında standart portatif bir ofis için kendi kullanımlarınıza özel pek çok alternatif bulabilmeniz mümkün olacaktır. Kabin tarzında boş yapılarda tercih edebilir, kendi kullanımlarınıza özel dekore ederek kullanabilirsiniz. En çok kullanılan yapılar arasında güvenlik bekçi konteyner  modelleri bulunuyor. Bu modellerin zırhlı seçenekleri de bulunmakta ve çok daha güvenliği yüksek kontrol noktaları elde etmenize olanak sağlamaktadır. Konteyner araştırmalarında kendi ihtiyaçlarınızı ve kullanım özelliklerinizi baz alarak taleplerde bulabilirsiniz.

Soru Sorun