Monoblok Konteyner
ss

Monoblok Konteyner

Hemen hemen her alanda kullanabileceğiniz pratik yapı çözümleri olarak tercih edilebilen konteynerler, taşınabilmeleri ve çok daha ekonomik olmaları ile de yeni nesil bir sistem olmaktadır. Bu alanda farklı malzemelerden üretilen modeller bulabilmek mümkün olmaktadır. Farklı ihtiyaçlarınıza özel çözümler olarak hazırlanan modeller tamamen ihtiyaçlarınız baz alınarak modifiye edilebiliyor. Bu alanda Monoblok Konteyner modelleri özel detaylara sahip olmakta ve sandviç panel duvarlar kullanılarak elde edilmektedir. Bu modellerin farklı avantajları bulunabiliyor. Bunlardan birincisi birleşimleri ile üç kata kadar bina yapılabilme özelliğidir. Farklı ölçülerde birbirine eklenerek çok geniş yapılar elde edilebilir. Duvar kısımlarının sandviç panel olmasının yanında EPS ve taşyünü izolasyonlarda bu modüllerde kullanılmakta ve çok daha profesyonel bir izolasyon elde edilmektedir.

Bu alanda yaşam alanı olarak ya da standart olarak kullanılabilen Monoblok Konteyner modelleri bulabilmek mümkündür. Wc- duş konteynerleri, standart modeller ve katlanır sistemler bu alanda tercih edilebilecek seçenekler olacaktır. Bunun yanında birleşimli ofis konteyner modülleri de bulunuyor. Farklı m2 özelliklerinde konteyner seçenekleri bulabilirsiniz, aynı zamanda iki katlı birleşimli olarak konteyner modelleri talep edebilirsiniz. Bunun yanında birleşimli işçi yatakhane konteyner modelleri de ihtiyaçlarınıza göre tercih edebilirsiniz. İki katlı ya da üç katlı olarak üretilebilmesi de mümkün olacaktır. Bu modeller 807 m2 360 kişilik kapasitelere kadar ulaşabilmektedir.

Monoblok Konteyner

Yemekhane olarak Monoblok Konteyner modülleri kullanılabiliyor. Monoblok sistemlerde taban kısımlarında özel şekillendirilmiş konstrüktif ve taşıyıcı tek parça profiller kullanılabiliyor. Taban kaplamasında ise çimentolu yonga levhalar kullanılıyor. Tam otomatik duvar üretimi sistemi olan neopan teknolojisi ile üretimler yapılmaktadır. Coat coil boyalı mikro baskılı yüzeylerde oldukça başarılı olarak tamamlanmaktadır. Dış duvar kısımlarında ise taşyünü kullanılıyor. İç kısımlarda özel olarak şekillendirilmiş konstrüktif ve tek parça olarak kullanılan taşıyıcı profiller bulunuyor. Çatı kısımları asma tavan olarak hazırlanmakta ve suntalam levhalar kullanılmaktadır. Tavan yalıtımında ise rulo camyünü tercih edilebiliyor. Çatı örüntüsünde ise tamamen natürel trapez galvaniz saç kullanılıyor. Bu şekilde profesyonel ürün kullanımları ile betonarme binalardan hiçbir farkı olmayan yaşam alanları elde edilmektedir. Birleşimli olarak kullanılan bu modeller çok geniş yerleşim alanları olarak hem bireysel, hem de kurumsal anlamda oldukça ekonomik yapı çözümleri olmaktadır.

Soru Sorun