ss

Ofis Binası

Geçici alanlarda ufak da olsa bir ofise gerek görüldüğü zaman konteyner sistemlerini tercih etmek akılcı bir seçim olacaktır. Zira çeşitli alanlara proje sonrasında kolayca nakliye yapılabiliyor. Üst düzeyde bulunan ses ve ısı yalıtımlarıyla uzun ömürlü kullanımlara sahip olmasının dışında duvarlarının kalınlık durumu ve tercih edilen malzemeler itibariyle beşeri  unsurlara karşı dirençli niteliklerdedir. Ofis Binası tercihlerinizde söz konusu konteyner sistemlerini tercih ederek sizler de bu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Ofis alanında değerli evraklar ya da para gibi eşyaların olduğu da göz önüne alınırsa konteyner sistemlerinin gerekli güvenliği sağladığı söylenebilir. Ofis alanında sunduğu kolaylıklar ve rakamlarının da uygun olması nedeniyle ofis konteyner giderek artış kaydeden bir kullanım oranını içermektedir.

Ofis konteyner ürünleri, güvenilir bir yapı modeline ekonomik olarak ve kısa zaman içerisinde sahip olmak isteyen kişiler için uygun yapı modellerinden biridir. Üst düzey teknoloji tercih edilerek üretimi gerçekleştirilen Ofis Binası niteliğinde ofis konteyner sistemleri, her özelliğiyle hazır olarak teslim edilebiliyor. Ofis konteyner sistemleri, standart boyutlarda tek odalı ya da bölmeli formlarda imal edilmekte olup bu modeller fabrikalardan hazır bir şekilde sevk aşamasına getirilmektedir. Demonte ve birleşimli yapıda olan özel konteyner ofis planları da fabrikaların ön üretim işlemi sonrasında belirlediğiniz alana gönderilerek uzman ve profesyonel ekipler ile kurulum yapılabiliyor.

Ofis Binası

Ayrıca ofis konteyner sistemleri, isterseniz çok katlı ya da isterseniz tek katlı olabilecek yapıda imal edilebiliyor. Ofis konteyner sistemlerinin tüm tesisat işlemleri, armatürleri, pencereleri, kapıları, tavan ve zemin kaplamaları, duş ve WC alanları ya da iç bölmelerine kadar her türlü ayrıntısı kullanıma hazır bir şekilde teslim edilebiliyor. Ofis konteyner sistemlerinin dış kaplamalarına da cam cephe, kompozit kaplamalar, ahşap kaplamalar, siding ya da çeşitli dekoratif kaplama işlemleri de rahat bir şekilde yapılabiliyor. Ofis Binası formuna sahip konteyner sistemleri, sağlam izoleli bir yapıda olmakla beraber dört mevsim uzun ömürlülüğü bulunan ofis bina çözümleridir. Ofis konteyner sistemleri kolay nakliye, hızlı kurulum ve istediğiniz zaman hemen söküp takılma nitelikleriyle sizlere zaman kazandırmakta yani iş yükünüzün azalmasına imkan sağlamaktadır.

Soru Sorun