ss

Garaj Konteyner

Garaj Konteyner

Araçları park edeceğimiz ve onları güvenli bir yerde barındırabileceğimiz garajlar, günümüzde özellikle otopark sorununa bir çözüm olmayan yerleşim birimlerinde önem arz etmektedir. Garaj problemi ile ilgili en iyi çözümlerden birisi son yıllarda Garaj Konteyner leri oldu. Garaj Konteyner leri yalnızca aracı park edebileceğiniz bir alan değil, aynı zamanda otomatik kapı gibi elektronik sistemlerle entegre edilebilen gelişmiş bir yapıdır

Garaj konteyneri ölçüleri

Araçlarınızın güvenliği için tercih edebileceğiniz Garaj Konteyner lerinin ebatları, bir sedan otomobilin çok rahatlıkla girebileceği ebatları taşımaktadır. Standart Garaj Konteyner inin genişliği 2-3 metre arasındadır, ancak bu genişlik ihtiyaçlara göre değişebilmektedir, örnek vermek gerekirse bazı tesisler, birkaç aracın girebileceği büyüklükte Garaj Konteyner leri kullanmaktadır. Kısacası garaj konusunda aranan ihtiyaca göre çok rahat bir şekilde garaj konteynerleri sunulabilmektedir.

Garaj konteynerlerinin teknik donanımları

Garaj Konteyner sistemlerinde, temel olarak elektrik tesisatı çekilebilmesinin sonrasında aydınlatma sistemi yer alabilmektedir. Bunun dışında modern garajlarda kullanılan otomatik, kumanda ile açılabilir kapılar da konteynerlere entegre edilebilir ancak bu maliyet alanında farklı bir kalem oluşturabilir ve kullanıcıya kalmış opsiyonel bir seçenektir. Garaj konteynerlerinin temelini betonarme olarak dizayn edebilirsiniz, böylelikle daha sağlam bir yapı oluşturulabilir.

Garaj Konteyner

Demonte özelliği ile farklı bir yerde kullanılabilir esnek yapı

Garaj Konteyner modellerinde, diğer bazı konteyner modellerinde de geçerli olan demonte nitelik söz konusudur. Örnek vermek gerekirse bir şehirde garaj olarak kullandığınız konteynerinizi, farklı bir yere taşıyarak yine garaj amaçlı ya da farklı bir amaçla kullanabilmeniz mümkündür. Tüm bu özelliklerden ötürü, günümüzde birçok kişi, aracını Garaj Konteyner sistemlerine park ediyor ve içi rahat bir şekilde evine ilerliyor!

Garaj Konteyner modelleri Monte Grup’ta

Onlarca farklı konteyner, kabin ve prefabrik yapı sunan Monte Grup, farklı amaçlara göre çözüm odaklı geliştirdiği ürün çeşitliliği ile karşınızda. Hizmetleri arasında Garaj Konteyner lerini de bulunduran firmamız, aradığınız modern ve güvenilir garaj konseptini sizlere sunuyor. Tek araç için ya da özelleştirilmiş, birden fazla araç için düşündüğünüz garaj projelerini bize iletebilir, bütçe, program, iş takvimi ve diğer konularda uzman personelimizden anında bilgi alabilirsiniz.

PREFABRİK GARAJ FİYATLARI

Günümüz dünyasında insani gereksinimler her geçen gün daha fazla artacaktır. Özellikle bir araç sahibi olmak, önceden bir konfor şeklinde görülse bile son yıllarda en büyük ve en önemli gereksinimlerden biri haline gelmiştir. Otomobiller kadar park edecekleri yerler de bir o kadar önem taşımaktadır. Park halinde herhangi bir olumsuz durum ya da zarar ile karşılaşmamaları için özel bir şekilde tasarlanarak üretilmiş olan garaj konteyner sistemleri, otopark sorunlarını tam anlamıyla yok etmektedir. Aracınızı park edeceğiniz ve otomatik kapı gibi özelliklere sahip olan bu konteyner sistemleri, üst düzey özellikler ile insanları şaşırmayı başarmıştır. Prefabrik Garaj Fiyatları nı öğrenerek sizler de bu sistemleri kolaylıkla değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca insanların gereksinimleri belirlenip her geçen gün çok daha gelişen teknolojiye uyum sağlamak için devamlı yenilenen konteyner sistemleri, insanların kullanımına ideal olacak şekilde karşınıza çıkabilecektir. Çeşitli boyutlara sahip olan konteyner sistemlerine istenen ebatlarda özel bir şekilde tasarlanabiliyor. Şirketlerin web adresinde karşınıza çıkabilecek örnekleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Bu sayede nasıl bir model istediğinize de karar verebileceksiniz. Prefabrik Garaj Fiyatları nın net aralıklarını da bu sayede öğrenmeniz mümkün olacaktır. Bazı standartlara sahip durumda olan garaj konteyner sistemlerini tek araç ya da birden fazla araç sığacak şekilde özel olarak dizayn edilmektedir.

Standart ölçülere bakıldığı zaman ilk olarak 3 metre genişliğe sahip olan konteyner sistemlerinin karşılaşıldığı görülebilir. Bu genişlik seviyeleri ise, insanların gereksinimlerine göre farklılık gösterecektir. Araçların rahatlıkla giriş yapabileceği özel garaj sistemlerinin oluşturulması gerekmektedir. Taşınabilen ve kolaylıkla bozularak kurulabilecek bir şekilde tasarlanan bu konteyner sistemleri, demonte olma özelliğiyle karşınıza çıkacaktır. Prefabrik Garaj Fiyatları konusunda bilgi edinerek sizler de talep edebilir ve kullanım sağlayabilirsiniz. Hatta özellikle kişilerin devamlı aynı noktada ikamet etmediği bilindiğinden dolayı şirketler, garaj konteyner sistemlerinin taşınması hususunda böylesine bir yeniliği sağlamıştır. Taşınan alanlarda tekrardan kurulup kullanım sağlayabilen konteyner sistemleri, kişilerin gereksinimlerini karşılayabilir biçimde tasarlanmaktadır. İnsanların gereksinimlerine göre özel olarak üretilen firmalar, çeşitli tasarımlar ile kullanıma sunulmaktadır. Sizler de bu konuda bütçenize göre bir tercih yapabilirsiniz.

Soru Sorun