ss

Jeneratör Konteyner

Jeneratör Konteyner

Tesislerde enerjinin önem arz ettiği noktalarda, jeneratörler tercih ediliyor. Jeneratörlerin yerleşke içerisinde bağımsız bir sistem olarak yer almasındansa, birçok şirketin, kurumun tercihi Jeneratör Konteyner lerini tercih ettiğini söyleyebiliriz. Bunun en önemli sebebi, birçok bakımdan avantajlar sunmasıdır.

Jeneratör konteynerlerin boyutları

Temel olarak ISO konteyner standardında, ya da kullanılan jeneratörün de boyutuna göre özel boyutlarda Jeneratör Konteyner leri kullanılabilmektedir. Jeneratör Konteyner lerin 20 ft standart konteyner için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ancak özel boyut Jeneratör Konteyner i belirlerken de, yalnızca kullanılan jeneratörün boyutu esas alınmaz, çünkü Jeneratör Konteyner modellerinde aynı zamanda farklı sistemler de bulunabiliyor, ses izolasyonuna dönük ya da jeneratörle enerji bağlantısını sağlayan kısımlar düşünülerek sistem kurulmalıdır.

Jeneratör konteynerlerinin teknik özellikleri

Jeneratörlerin bulunduğu konteynerler, standart konteynerlerden farklı olarak jeneratörün ihtiyaç duyduğu modüler birimleri de barındırır. Bunların başında birçok tesisin tercihi olan ses izolasyonu gelir. Ses izolasyonu sayesinde jeneratörlerin çalışır durumda ortaya çıkardığı çok ciddi gürültü ortadan kaldırılmış olur. Ses izolasyonu için, jeneratör iç dizaynında galvaniz saclar tercih edilir, kullanıma göre, ihtiyaca göre iç sesi izole edecek farklı yapılar da kullanılabilmektedir. Konteyner içinde ses yutucu cepler ve sesi izole edici diğer teknolojiler de kullanılabilmektedir.

Jeneratör Konteyner

Jeneratör içerisinde ex proof sistemleri de tercih edilebiliyor, kullanım modelinize göre ve jeneratör ihtiyacınıza göre farklı konteynerler sunulabilir. Bunun dışında birleştirmeli konteynerler, iki katlı konteynerler de jeneratör sistemleri için kullanılıyor, burada temel değişken firmanızın ihtiyacıdır.

Monte Grup gelişmiş jeneratör konteyner çözümleri ile karşınızda

Jeneratörün dış güç bağlantısı, sesi izole eden iç sistemler ve güvenilirliği sağlayan konstrüksiyon yapılar ile, Monte Grup her sektöre, amaca özel jeneratör sistemleri ile eş güdümlü konteyner modelleri sunmaktadır. Tesislerinizde jeneratör kullanarak, enerji alanında işlerinizin sekteye uğramasını, işinizde üretimin durması gibi verimsizliğe yol açabilecek problemleri görmeyi istemiyorsanız siz de modern donanımlara sahip bir jeneratör ve Jeneratör Konteyner i temin edin, işlerinizde asla yarı yolda kalmadan ilerlemeyi sürdürün!

Jeneratör Konteyner modelleri, jeneratör konteyner fiyatları, jeneratör kabinleri ile ilgili bilgi almak için alanında deneyimli ve bilgi Monte Grup müşteri hizmetleri personelleri ile sitemiz üzerinden, telefon numaramız üzerinden anında iletişim kurabilirsiniz.

JENERATÖR KABİNİ

İlk olarak modüler jeneratör kabinlerinin detaylarını öğrenmek gerekir. Ses izolasyon kabin sistemleri, genel itibariyle ufak jeneratör uygulamaları için tercih edilmektedir. CNC tezgahlarında işlenebilen sac, elektrostatik toz boyayla boyanabiliyor. Bu tür bir işlemden dolayı harici koşullardan etkilenmesi de en aza indirilecektir. Kabinlerin iç izolasyon malzemesi niteliğinde ise, ısıya karşı dayanıklı olan akustik sünger malzemeleri tercih edilmektedir. Ses izolasyon kabin sistemlerinin içerisinde 2 tane susturucu mevcut haldedir. Jeneratör Kabini konteyner sistemlerinin de belirli ayrıntıları mevcut haldedir. Konteyner türleri ses izolasyon jeneratör kabinleri, istekler doğrultusunda özel ya da ISO ebatlarında olmakla beraber DKP trapez sac ve iç izolasyon şeklinde taş yün üzerinde galvaniz perfore sac malzemelerden imal edilmektedir.

Jeneratör kuvvetine göre havanın emiş ve atışlarında akustik panjur sistemleri ve ses yutucu kaset alternatifleri de mevcut haldedir. Konteyner tipi ses izolasyon jeneratör kabinlerinin en önemli avantajı ise, üst düzey ses kesme özelliği ve konteyner içerisinde jeneratör sistemine servis etme imkanından ibarettir. Konteyner türü ses izolasyon kabin sistemlerinde, kritik bir susturucu tercih edilmektedir. Ayrıca gaz Jeneratör Kabini hakkında da belirli tanımlar mevcuttur.  Kojenerasyon, tercihen ısı tüketimleri olan alanlarda tercih edilen ve bununla beraber bölgeyi ısıtma ağını faydalı ısıyla besleyen elektrik enerjileri ve ısıyı üreten modüler şekilde imale dilen bir sistem niteliğindedir. Böyle bir sistem, güç ve kombine ısı sistemi ilkelerine dayanmaktadır.

Ayrıca jeneratör ve donanımları, hem özel tasarım hem de montaj konusunda uzun yılların birikimini elde etmiş ve farklılık getirebilmek amacı ile gerçekleştirilmiş projelere has çözümleri en kısa sürelerde müşterilere sunmak gerekir. Müşterilerin talepleri doğrultusunda, faaliyetlerde bulunan sektörle alakalı teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, en ideal maliyet, en ideal kalite ve istenen termin süreçlerinde kalite standart koşullarına uygun bir hizmet sunmalı, müşteri memnuniyeti artırılmalı ve müşterilerin en ideal tedarikçisi olunmalıdır. Jeneratör Kabini modellerini sizler de özellikleriyle birlikte araştırarak işinize yarayacak şekilde tercih edebilirsiniz. Üstelik kullanım konusunda da büyük bir verim sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Soru Sorun