ss

Kiralık Konteyner

Kiralık Konteyner

Konteynerler, birçok firmanın çok yönlü amaçlar dahilinde kullanabileceği yapılar, bundan ötürü de oldukça yaygın, rağbet gören yapı birimleri oldular. Konteynerleri depolama amaçlı, wc ve duş gibi, yatakhane ya da yemekhane gibi insani ihtiyaçları karşılama amaçlı kullanabiliyorsunuz. Bunların da dışında taşıma konusunda konteynerler kullanılmaktadır, güvenlik amacı ile güvenlik noktası kurulan konteynerler kullanılmaktadır.

En uygun maliyetli konteynerler

Her ne kadar diğer betonarme yapılar ile karşılaştırıldığında çok ciddi maliyet avantajı sağlasa da, bazı firmalar konteyner ihtiyaçlarını Kiralık Konteyner olarak karşılıyor. Satın alma opsiyonu ile karşılaştırırsak, eğer uzun vadeli bir ihtiyacınız olacaksa satın alım elbette ki daha uygundur, ancak kısa süreli, dönemsel, iş ve proje bazlı bir konteyner ihtiyacınız varsa Konteyner Kiralama da sizin için uygun olabilir. İşte bu noktada firmamız bünyesinde sunulan Kiralık Konteyner hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Konteyner kiralama hangi avantajları sağlar?

Konteyner Kiralama yaparak kısa süreli depolama faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz,

Belli tesislerinizde dönemsel insani ihtiyaçları (wc, yatakhane, duş ya da mutfak gibi) karşılayabilirsiniz,

Yük taşıma noktasında, ISO yük konteynerleri ile uluslararası kalite standartlarında sevk işlemlerinizi sürdürebilirsiniz,

Barınma ihtiyaçlarınızı konteynerler ile sürdürebilirsiniz,

Satın alım ile karşılaştırıldığında çok daha uyguna işleminizi halletmiş olursunuz,

Uzun süreli kiralamadığınız için kullanım sonrası ortaya çıkabilecek ek bakım ve diğer giderlerinden de muaf olmuş olursunuz.

Kiralık Konteyner

Konteyner kiralama alanında, sektör devi firma ile çalışın

ISO yük konteynerlerinden standart depo konteynerlerine, wc ve duş gibi, yatakhane gibi ihtiyaca özel geliştirilmiş konteynerlerden bakım, güvenlik kontrol noktası konteynerlerine kadar 10’un üzerinde özel modelle, dilediğiniz özellik ve standartlarda kaliteli konteyner üretimini sağlayan Monte Grup, aynı zamanda kısa vadeli ve dönemsel Konteyner Kiralama hizmeti sunuyor. Firmamız ile hemen iletişime geçerek siz de ihtiyacınıza göre, bütçenize uygun Konteyner Kiralama hizmetini alabilir, firmanızın faaliyetlerini en uygun bütçeler ile tamamlama şansını yakalayabilirsiniz. Hemen uzman personelimiz ile iletişime geçin.

Kiralık Konteyner Fiyatları

Konteynerler son yıllarda yapı sektöründe birçok farklı amaç için kullanılmakta ve her geçen gün kullanımı giderek artmaktadır. Yapımlarının ve bakımlarının diğer yapı ürünlerine göre daha ucuz olması tercih edilme sebeplerinden sadece bir tanesidir. Ayrıca kiralanabiliyor olmaları da yine kısa süreli işlerde gözde olmalarını sağlamaktadır. Kiralık Konteyner Fiyatları uygun olduğu için maliyeti düşünen işletmeler için son derece uygun bir seçenektir. Bunun yanı sıra genişlik, uzunluk ve yükseklik gibi değerlerinin ihtiyaca göre ayarlanabilmesi ve özel üretimlerinin yapılabilmesi de yine her türlü ihtiyaç için pratik ve kesin bir çözüm oluşturmaktadır. Bu nedenle de konteynerler her geçen gün artan kullanımı ile yapı sektöründe önemli bir yer teşkil etmektedir.

Konteynerlerin standartları 20, 40 ve 45’lik küp olarak ebatlandırılmıştır. Nu konteyner türleri yaşama ve barınma gibi amaçlardan daha çok taşıma amacıyla kullanılırlar. Özellikle deniz ve kara taşımacılığında eşyaların güvenle taşınması için çok fazla tercih edilirler. Bunun nedeni ise taşıma alanında kullanılan diğer malzemelere göre daha dayanıklı ve kaliteli olmasıdır. Ayrıca bunun dışında özel yapıları sayesinde de son yıllarda barınma alanı olarak da kullanılmaya başlanmışlardır. Özellikle şantiyelerde işçilerin barınması için yatakhane olarak kullanıldıkları çok sık görülmektedir. Kiralık Konteyner Fiyatları da uygun olduğu için betonarme yapılara göre konaklamada daha avantajlı ve tasarrufludur.

Konteynerler sadece bu alanlarda kullanılmaz. Bunun yanı sıra farklı alanlarda da yine yaygın olarak kullanılabilirler. Özellikle deprem bölgelerinde ev olarak kullanımları artmaya başlamıştır. Bunun nedeni betonarme yapılara göre depreme daha dayanıklı olmalarıdır. Ayrıca barınma sorununun acil giderilmesi gereken yerlerde de konteynerler tercih edilir. Çünkü konteynerler betonarme yapılara göre daha hızlı kurulmakta ve kullanılmaya başlanmaktadır. Betonarme yapılar gibi ısı ve ses izolasyonları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra konteynerler ev olarak kullanılacağı zaman elektrik ve su tesisatlarının kurulumu da hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Sizde Kiralık Konteyner Fiyatları hakkın bilgi almak ve konteyner satın almak için bize ulaşabilirsiniz. Konteynerlerin taşınması ve kurulması firmamız bünyesinde bulunan uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Soru Sorun