ss

Konteyner Ev

Konteyner Ev

Siz değerli kullanıcılarına pratik ve kolay çözümler sunan Konteyner Ev platformu şimdi uygun fiyat aralığı ile sizlerle. Hayatınızı kolaylaştıracak yapılar arasında boy gösteren Konteyner Ev platformu dağlık alanlarda ve bahçe platformunda sizlere büyük avantajlar sunmaktadır. Konteyner Ev ler sayesinde  daima güvenli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Satın alacağınız Konteyner Ev leri beton bina gibi kullanıma alabilirsiniz. Beton bina sistemine benzerlik gösteren Konteyner Ev platformunun odaları bölünebilir. Konteyner Ev ler banyo ve yemek yeme alanı ihtiyaçlarınızın da karşılanmasına olanak tanımaktadır. Konteyner Ev lerin sahip olduğu kullanım özelliklerinin beton evlerden herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Satın alacağınız Konteyner Ev leri bahçelerde yada tarlalarda rahatlıkla kullanıma alabilirsiniz. Konteyner Ev ler özellikle bahçe alanlarında kullanıma alınmaktadır. Bir tür sığınak görevi gören Konteyner Ev ler her zaman sizlere etkili çözümler sunacaktır.

Konteyner evler düşük maliyet sunuyor

7 gün 24 saat boyunca korunma imkanı sunan konteyner evler bununla birlikte daha birçok ihtiyacınızın karşılanmasına olanak tanımaktadır. Konteyner Ev platformunun maliyeti de oldukça düşüktür. Konteyner sistemlerinin, beton yapılara göre daha fazla tercih edilmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Örnek verecek olursak Konteyner Ev sistemleri kolay kurulabilir özelliğe sahiptir ve siz değerli kullanıcılarına birçok alternatif sunmaktadır. Satın alacağınız Konteyner Ev sistemini dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Konteyner evinizi odalara bölebilirsiniz. Konteyner evinizin boyutunu kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu planlamalara karar verdikten sonra konteyner ev sistemini kısa zaman zarfı içerisinde yapılandırabilirsiniz. Kısacası düşlediğiniz konteyner ev platformuna sadece plan projeye karar verip sahip olabilirsiniz. Uygulamaya alacağınız bu sistemdeki tüm kuralları siz belirleyebilirsiniz. Daima en iyiye ulaşmanıza imkan tanıyacak olan Konteyner Ev platformu ikinci eviniz olacak.

Konteyner Ev

Birinci sınıf üretim, planlanan süreçte teslim

Güvenilir hizmet planlaması dahilinde çalışmalarını sürdüren Monte Grup aracılığı ile sizler de kısa zaman zarfı için de birinci sınıf kaliteye sahip ev konteyner siparişi verebilirsiniz. Alanında uzman ve donanımlı personeller ile çalışmalarını sürdüren Monte Grup tüm talep ve isteklerinize kısa zaman da yanıt vermektedir. Firmamız hızlı çözüm olanağı sayesinde ürün teslimatını zamanında gerçekleştirerek memnuniyet derecesini artırmaktadır. Şimdi avantajlı fiyat listesi dahilinde sizlerleyiz.

Konteyner Ev Fiyatları

Uzun ömürlü barınma imkânları sunması sebebiyle konteyner evler, ev sahibi olmak isteyenler için ideal bir seçimdir. Betonarme yapılarda görülen pek çok sorun konteyner evlerde görülmez. Öncelikle betonarme yapıların kurulumda emek ve ekonomik açıdan masraflı bir süreç olmaktadır. Yapım süresi uzun zaman almakta ve farklı alanlardaki ihtiyaçlar doğrultusunda bu süre daha da artmaktadır. Ayrıca yapı tamamlandıktan sonra ilave masraflar doğmaktadır; söz gelimi yapının korunması, bakımının yapılması, oluşan zararların giderilmesi, boya masrafları, tesisat masrafları, yalıtım masrafları vb. gibi. Konteyner evler de ise tüm bu masraflar olmamakta ya da sadece başlangıçta yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak tasarlanan konteyner evler, talep doğrultusunda alıcının istediği ev şeklinde tasarlanmaktadır. Evde olması istenilen özelliklerinin hepsinin koyulabileceği konteynerler de balkon geniş pencereler, çelik kapı, veranda, basamak, kat gibi özelliklerin tümünü bulmak mümkündür. Kullanışlı olması ve farklı bir ev ortamı sunması açısından tercih edilecek olan bu modeller, her ne kadar farklılık taşısa da betonarme yapılardaki ev ortamlarından hiçbir farkı olmamakta, kurulum gibi etmenlerce daha da avantajlı konuma gelmektedirler.

Konteyner Ev Fiyatları istenilen özelliklere ve modellere göre değişkenlik gösterir. Fakat harç, taş, tuğla vb. ihtiyaçlarının olmaması yüzünden betonarme yapı fiyatlarının yarısından daha aza maliyeti olmaktadır. Ev sahibi olmanın yanı sıra işlevsel olmasıyla da tercih sebebi olan konteyner evler, oturanlara gerekli konfor ve güvenliği sağlamaktadır. Dış görüşünün alıcı tarafından firmaya belirtilmesi ile tasarımının yapılabileceği gibi standart olarak teslim edilip ev sahibi tarafından da boya veya diğer eklemeler rahatlıkla yapılabilmektedir. Normal bir evden hiçbir farkı olmaması, ev rahatlığını sağlaması, güvenli oluşu, ses ve ısı yalıtımları ile konforlu olması gibi sebeplerce tercih edilirken bir taraftan Konteyner Ev Fiyatları makul oluşuyla da gittikçe artan kullanım sıklığına sahip olmaktadır. Tatil yöreleri ya da bu tür alanlarla kullanımı sınırlı olmayıp hava koşullarına karşı gösterdiği direnç ile her türlü iklimde kullanılmakta olup ısıtıcı kullanımına da oldukça elverişlidir. Sıcak havalarda metal duvarlar sebebiyle serinlik sağlarken, soğuk havalarda da yalıtım sebebiyle sıcaklığı muhafaza etmektedir.

Soru Sorun