ss

Konteyner Kazan Dairesi

Konteyner Kazan Dairesi

Kazan daireleri, yerleşim birimlerinin ya da endüstriyel tesislerin ısınma ihtiyacı noktasına tercih edebileceği, standart kazan dairesi yapılarına göre çok daha uygun maliyetli yapılardır. Kazan dairelerinin mobil bir konseptle oluşturulması, aynı zamanda olası risklere karşı daha kontrollü ve güvenlik düzeyi yüksek bir sistem oluşturur. Konteyner Kazan Daireleri hakkında gerek teknik detaylar, gerek de kazan dairesi güvenlik direktifleri ile ilgili sektörel, şartnamelere dayanan bilgiler vererek devam edelim.

Konteyner kazan dairelerinin özellikleri

Kapasite ve kazan dairesi hacmine göre değişen ebatlara sahip Konteyner Kazan Dairesi modelleri, iç ve dış aksamları bakımından temel kazan dairesi donanımlarını taşır. Üst kısmında baca bulunabilen Konteyner Kazan Daireleri, tek cephesi ya da iki cephesi açılabilir bir yapıya sahip olabilir. Mobil kazan dairesi kullanan yerleşim birimleri, tesisler diğer kazan dairesi kurulum masraflarına göre, çok daha uygun bir bütçe ile bu önemli birimi kurabilir ve faydalanabilirler.

Konteyner kazan dairesinde dikkat edilecek noktalar

Herhangi bir güvenlik sorununun yaşanmaması adına, standart kazan dairelerinde olduğu gibi Konteyner Kazan Daireleri de TSE temel kazan dairesi şartnamesinde belirtilen hususlara uygun olmak zorundadır. Konteyner kazan dairesinin barındırdığı temel nitelikler şu şekildedir;

-Elektrik ve baca tesisatı şartnamelere uygun olmak zorundadır. Tesisatların sorun vermemesi adına, konteynerin çıkış bağlantıları ona göre ayarlanmıştır.

-Kazan dairelerinin yakınlarında tehlikeli, patlayıcı madde bulundurmama gibi kuralları insanlara tebliğ etmek adına, konteyner üzerinde gerekli uyarılar ve bilgilendirmeler bulunur.

-Kazan dairesi çalışmasında sorunsuz bir işleyiş için hava giriş çıkışları iyi ayarlanır, Konteyner Kazan Daireleri nde özellikle birim çalışırken, hava girişleri asla kapatılmaz.

Konteyner Kazan Dairesi

-Konteyner Kazan Dairesi nin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi adına, su besleme hattı ve suyun dışarı çıkarılması adına su drenaj bağlantısı kurulur.

Tüm bu güvenlik niteliklerini sağlayan Konteyner Kazan Daireleri, bu alanda aradığınız ihtiyacı karşılayacak modern bir kurulum yapısındadır. Konteyner ve mobil birimlerde deneyimli, modern yapıları ile öne çıkan Monte Grup olarak, Konteyner Kazan Dairesi birimlerimizle tasarımsal ve ihtiyaca dönük temel niteliklerde ar-ge faaliyetlerimizle en yüksek verimi sunduğumuz gibi, güvenlik yönlerindeki önlemleri de en az sizler kadar önemsiyoruz.

Konteyner Kazan Dairesi ile ilgili talepleriniz, Konteyner Kazan Dairesi fiyatları hakkında sorularınız için müşteri memnuniyeti esası ile çalışan deneyimli personelimizle sitemiz üzerinden, veya firma telefonumuz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Soru Sorun