ss

Kurşun Geçirmez Konteyner

Kurşun Geçirmez Konteyner

Konteyner modelleri, amaca göre dış donanım bazında çok ciddi değişkenlikler gösterebiliyor. Bu konuda en önemli örneklerden bir tanesi, askeri amaçlı kullanımı sağlanan, güvenlik birimlerinin tercih ettiği Kurşun Geçirmez Konteyner modelleri.

Kurşun geçirmez konteyner ve kabinlerin kullanım alanları

Kolluk kuvvetleri tarafından korunan ve diğer birimlere, kurumlara göre daha yüksek öneme sahip bölgelerin girişlerinde, nöbet tutulan ya da kontrol sağlanan, geçişlerin denetlendiği birimlerde dışarıdan gelebilecek olası saldırılara karşı korunaklı olması adına, Kurşun Geçirmez Konteyner  yapılar dahil edilir. Kurşun geçirmez nitelikteki ürünler, hem askeri tesis girişlerinde ya da süregelen askeri tesis yapılarında, şantiyelerinde olası sorunlara karşı önlem alma amacı ile tercih edilir. Polis nöbet kulübeleri de, kurşun geçirmez konteyner sınıfında olmasa da, kurşun geçirmez kabinlere örnektir, şehir içinde kullandığı bölgelere sıklıkla rastlayabilirsiniz.

Kurşun geçirmez konteyner teknik özellikleri

Temel konteyner yapılarının özelliklerini taşıyan Kurşun Geçirmez Konteyner ler 1. derecede depreme dayanıklı, çatı ağırlık kapasitesi yüksek, güçlü betopan ve yanmaz köpük malzemeden üretilir. Onu diğerlerinden farklı kılan yönü, duvar arası sistemlerinde kurşun geçirmez metalleri barındırmasıdır. İç duvarında yer alan özel şekillendirilmiş konstrüksiyon yapı sayesinde, direnç gücü diğer tüm konteynerlere göre yüksektir, oldukça güvenli bir ortam sağlar.

Kurşun Geçirmez Konteyner

Kapı ve pencerelerin yerleşimi noktasında bir standardı olmayan bu konteyner modellerinde, kullanım amacı daha çok askeri kontrol ve diğer faaliyetler olduğu için, projeniz doğrultusunda kapı ve pencerelerin yerleşim noktalarını ve planı firma ile paylaşmanız gerekmektedir.

Tüm balistik testlerden geçmiş güvenilir yapılar

Askeri amaçlı kullanımının öneminden dolayı, birçok emniyet müdürlüğünün, çeşitli tesislerinde bu üründen faydalanmasından dolayı kurşun geçirmez konteyner ve kabin yapılarına, üretim aşamasının da dışında test ve kalite kontrol proseslerinde çok önem verilmektedir, zira insanların yaşamını koruyan bir yapıdır. Kurşun Geçirmez Konteyner ler tüm bu testlerden geçmiş, güvenilir ve ISO kalite belgesine sahip yapılardır. Kurşun Geçirmez Konteyner modelleri ile ilgili bilgi almak, Kurşun Geçirmez Konteyner fiyatlarını öğrenmek için Monte Grup müşteri temsilcileri ile görüşebilir, en güncel bilgilere sağlıklı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Soru Sorun