ss

Mobil Fırın

Mobil Fırın

Özellikle doğal afetlerde kullanılan ve hareket halindeyken ekmek üretimine olanak sağlayan Mobil Fırın, bir tır ya da bir aracın dorsesine monte edilen yapı ile mobil konuma getirilmektedir. İçinde bir fırında olması gereken her türlü teçhizat bulunurken, hijyenik koşulları ile de temiz ekmek üretimi için olanak sağlamaktadır. Mobil Fırın lar, genel olarak doğal afetlerde kullanılsa da, istenildiği takdirde ticari amaçlarla da kullanılabilmektedir. Ekmek üretimi sonrasında açılabilir bölümü ile ekmek satışı ya da dağıtımının yapılabildiği bu yapı, 25.000 üzerinde ekmeğin üretilebildiği mobil ürün olarak bilinmektedir. 2 kişinin düzenli olarak çalışmasıyla 25.000 üzerinde ekmek üretimi yapılabilirken, bu ekmeklerin dağıtımı da direkt olarak Mobil Fırın üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Mobil fırın özellikleri

Mobil Fırın larda spiral mikser bulunmaktadır. Birçok fırında kullanılan bu mikser ile birlikte, hızlı bir şekilde ekmek hamuru üretimi sağlanabilir. Dijital kontrol paneli ile çalışan ve son derece hızlı olan mikser, seri üretim yapılması gereken yerlerde fırın çalışanlarına büyük avantajlar sağlamaktadır. Ayrıca bir fırında bulunması gereken dinlendirme ünitesi de Mobil Fırın larda bulunan özelliklerden sadece bir tanesidir. PVC konveyör band üzerine dizilen hamurlar bir süre burada dinlendikten sonra fırına hazır hale gelmektedir. Ayrıca kesme tartma makinası, tünel fırın gibi yapılar da Mobil Fırın larda bulunmaktadır.

Mobil Fırın

Mobil fırın istenilen özelliklere göre üretilebilir

Mobil Fırın lar, birçok noktada hizmet veren yapıların başında gelmektedir. Hijyenik koşullarının yanı sıra içeriği de tamamen kişinin isteğine göre dizayn edilmektedir. Bir fırında olması gereken temel teçhizatların hepsinin bulunduğu bu yapılar, isteğe göre daha detaylı şekilde dizayn edilebilmektedir. Bu nedenle Mobil Fırın sahibi olmak isteyenler isteklerini firmaya belirtmektedir. İçinde bulunan jeneratör ile enerji sorunu yaşanmayan bu yapılar ile birlikte her türlü alanda ekmek üretimi hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Mobil Fırın alanında hizmet veren ve mobil ürünler sektöründe uzun yıllar boyunca var olan Monte Grup, birçok mobil ürünün yanı sıra Mobil Fırın noktasında da en büyük yardımcınız olmaktadır. Monte Grup ile birlikte istediğiniz özelliklere sahip Mobil Fırın sahibi olabilirken, ileriye dönük her türlü teknik destek imkanını da bulabilirsiniz.

 

Soru Sorun