ss

Mobil Mutfak

Özellikle insanı ihtiyaçların karşılanamadığı yerlerde kullanılan, ayrıca şantiyelerde sıklıkla karşımıza çıkan Mobil Mutfak lar, içinde her türlü ankastre ürünün olduğu ve profesyonel şekilde yemek yapılmaya uygun yapılar olarak bilinmektedir. Karoser şeklinde üretilen ve içine lavabosundan fırınına, kızartma makinelerinden bulaşık yıkama ünitelerine kadar birçok bölüm bulunan Mobil Mutfak lar, her türlü ihtiyaca karşılık verecek şekilde hazırlanmıştır. Bakteri geçirmez yapısı ile tercih edilen ve içindeki hava sirkülasyonunu sağlayan havalandırma sistemi ile sağlıklı bir mutfak ortamı sunan Mobil Mutfak lar, hızlı ve etkili bir şekilde mutfak ulaştırılması gereken bölgelerde kullanılan yapıların başında gelmektedir. Tamamen paslanmaz ürünlerden oluşan iç yapısı, istenilen boyutlara göre üretilebilen yapısı ile müşterinin isteklerine tam anlamıyla cevap vermektedir.

Şantiyelerin vazgeçilmez yapısı

Özellikle şantiyelerde kullanılan Mobil Mutfak lar, yoğun bir çalışma sonrasında yemek ihtiyacının giderilmesi için kullanılan mutfak sistemidir. İçinde yer alan fırınlar, kızartma makineleri, bulaşık yıkama bölümleri ve havalandırma sistemi ile bir şefin her türlü ihtiyacına karşılık verecek şekilde dizayn edilmiştir. Bu nedenle yemek yapımını üstlenen şef ve şefin ekibi Mobil Mutfak ta hiçbir problemle karşı karşıya kalmazken, dış yapısında kullanılan ürünlerin bakteri geçirmez olması da yemeklerin hijyenik olması için son derece önemli etkenlerin başında gelmektedir. Kalabalık bir işçi grubuna yemek dağıtmak için ve aktif bir şekilde yer değişiminin sağlanabilmesi için gerekli olan Mobil Mutfak lar, birçok inşaat şirketinin kullandığı yapıların başında gelmektedir.

Mobil Mutfak

Yer değiştirebilme özelliği

Mobil olması nedeniyle isminden de anlaşılacağı gibi bir yerden başka bir yere sevki son derece kolay olmaktadır. İnsanı yardım faaliyetleri için de kullanılan Mobil Mutfak lar, yardım faaliyetlerinde aktif şekilde bulunmak isteyen şirketler için büyük önem taşımaktadır. Ayrıca şantiyelerde de kullanılan Mobil Mutfak lar, ürün saklama bölümü, soğutucu bölümü gibi bölümleri nedeniyle de ürünlerin saklanmasında büyük avantajlar sunmaktadır. Betonarme yapıların mutfaklarında bulunan her şeyin daha kaliteli bir şekilde içinde bulunduğu Mobil Mutfak lar, Monte Grup kalitesi ile sizlerin olabilir. Alanında lider kadrosuyla hizmet veren ve müşteri memnuniyetini esas alan Monte Grup, Mobil Mutfak konusunda da müşterilerine pratik çözümler sunarak mobil ürün hizmeti konusunda birinci olmaya devam ediyor.

 

Soru Sorun