ss

Mobil Sahne

Mobil Sahne

Günümüzde birçok alanda kullanılan Mobil Sahne sayesinde, sadece konserler değil, birçok ticari faaliyet de rahat bir şekilde organize edilebilmektedir. Her türlü kampanya, sinema gösterimi ve aklınıza gelebilecek birçok organizasyon, Mobil Sahne ler ile birlikte mümkün olmaktadır. Sisteme rahat bir şekilde entegre edilebilen profesyonel ses ve ışık sistemleri sayesinde bir sahnede olması gereken her şeyin bulunduğu Mobil Sahne ler, kullananlar için geniş bir alan sunması ile de hareket kabiliyetini kısıtlamayan yapıların başında gelmektedir. Bir tırın dorsesine entegre edilen ve kısa bir süre içinde açılabilen Mobil Sahne, kişilerin isteklerine göre farklı tasarımlarda ve dizaynlarda yapılabilmektedir. Profesyonel ses ve ışık sistemi haricinde kullananların isteklerine göre eklentilerin yapılabildiği araç, birçok faaliyete kısa süre içinde gidebilecek yapıda üretilmiştir.

Her parçası kalite ve güvenlik kontrolü ile üretilmekte

Mobil Sahne ler, yapım aşamasından yapımın bitmesine kadar her türlü kalite ve güvenlik kontrolünden geçirilmektedir. Yasalarda belirlenen standartlara göre üretimi yapılan Mobil Sahne ler, konserlerin haricinde şenlik gibi faaliyetlerde de kullanılmaktadır. Özellikle belediyeler, yapacakları şenliklerde veya etkinliklerde Mobil Sahne yardımı ile rahat bir şekilde halk ile bir araya gelebilmektedir. Belediyelerin yanı sıra özel kurumlar da her türlü kampanyalarını Mobil Sahne ler ile halka aktarabilmektedir. Son dönemlerde film festivallerinde sıklıkla görülen Mobil Sahne ler, ufak çaplı konserler haricinde büyük çaplı konserlerde de kullanılmaktadır. Ayrıca ürün tanıtım noktasında da Mobil Sahne ler büyük bir açığı gideren yapılar olarak bilinmektedir.

Mobil Sahne

Geniş kullanım alanı ve taşınabilirlik

Mobil olması nedeniyle birçok alanda hizmet verebilen ve farklı faaliyetler için kullanılabilen Mobil Sahne ler, sadece konser gibi etkinliklerde değil, birden çok alanda hizmet vermektedir. Yazımızda da bahsettiğimiz gibi ürün tanıtımı, reklam, film festivalleri, şenlikler, sosyal sorumluluk projeleri, bilinçlendirme çalışmaları gibi alanlarda Mobil Sahne ler kullanılmaktadır. Ayrıca kolay bir şekilde entegre edilen profesyonel ses ve ışık sistemi sayesinde konserlerde de etkili bir sahne olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanım alanının genişliği ve kalitesi nedeniyle birçok firma tarafından tercih edilen mobil sahne, Monte Grup güvencesi ile sizlerin olabilir. Alanında lider, uzman kadrosuyla hizmet veren ve uzun yıllar boyunca mobil ürünler noktasında var olan Monte Grup, kaliteli ürünleri ile mobil ürün sektöründe bir numara olmaya devam ediyor.

 

Soru Sorun