ss

Mobil Tribün

Mobil Tribün

Özel organizasyonlarda misafirleri ağırlamak için güzel bir tribün bulunması demek, misafirlere verilen değerin yüksek olduğunu göstermektedir. Tam bu noktada karşımıza çıkan Mobil Tribün, birçok organizasyonunun yanı sıra, spor faaliyetlerinde de kullanılan yapıların başına gelmektedir. Bir tırın dorsesine entegre edilen Mobil Tribün sistemi, kurulmak istendiği takdirde 20 dakika içinde hazır hale gelmektedir. Tamamen kişinin isteğine göre belirlenen yapı, protokol tribünü olarak dizayn edilebildiği gibi, klasik bir tribün olarak da dizayn edilebilmektedir. Protokol tribününde bulunan koltuklar son derece konforlu koltuklardan kurulu olduğu gibi, içerisinde lavabo, wc gibi bölümler de mevcuttur. Ayrıca mobil tribünlerin üstü de istenildiği takdirde kapatılabilmektedir. Kapatılan üst bölüm sayesinde yağmurlu günlerde rahat bir şekilde organizasyonunun izlenmesi şansı elde edilebilmektedir.

Kişinin isteğine göre artan kapasite

Mobil Tribün ler, tamamen kişinin isteğine göre dizayn edilmektedir. Koltuk seçiminden koltukların arasındaki mesafelere varana kadar kişinin istekleri göz önüne alınmaktadır. Ayrıca Mobil Tribün ün kapasitesi de kişinin isteğine göre belirlenen bir diğer unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Yoğun insan katılımının olacağı organizasyonlarda kapasite olarak yüksek kapasitedeki tribünler tercih edilirken, insan katılımının sınırlı olacağı organizasyonlarda kapasitenin düşük tutulma şansı vardır. Her türlü faaliyete hızlı bir şekilde intikal edebilen Mobil Tribün, güvenlik önlemleri en üst düzeyde üretilen mobil yapıların başında gelmektedir. Kapasitesine göre insanı rahat bir şekilde taşıyan ve her türlü kalite kontrol işleminden geçen bu yapı sayesinde, spor faaliyetlerinde misafirlerin ağırlanması daha kolay olmaktadır.

Kalite kontrol ve güvenlik onaylı

Mobil Tribün

Mobil Tribün ler, birden fazla insanın birlikte yer alacağı ve herhangi bir spor organizasyonunun yanı sıra her türlü faaliyette hizmet veren yapıların başında gelmektedir. Bu yapılar, yapım aşamasından sonuna kadar kalite kontrol birimleri tarafından analiz edilirken, her türlü güvenlik sistemini içinde barındıran mobil ürünlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Yoğun insan katılımının olduğu ve esneme, kırılma gibi sorunların hiçbir zaman yaşanmadığı Mobil Tribün, misafir ağırlanması gereken organizasyonlarda kullanılacak yapılardan bir tanesidir. Sizler de her türlü organizasyonunuz, spor faaliyetiniz için mobil tribün sahibi olmak istiyorsanız, mobil ürünler noktasında uzun yıllar boyunca hizmet veren ve alanında lider kadrosuyla müşteri memnuniyetini esas alan Monte Grup ile iletişime geçebilir, her türlü sorun ve isteğinizi Monte Grup'a iletebilirsiniz.

 

Soru Sorun