ss

Mobil Tuvalet

Mobil Tuvalet

Özellikle yoğun insan katılımın olduğu organizasyonlarda, konserlerde ya da park gibi alanlarda kullanılan Mobil Tuvalet ler, temel insan ihtiyacına karşılık veren yapısı nedeniyle sıkça tercih edilen mobil ürünlerin başına gelmektedir. İçinde lavabosundan, alaturka tuvaletine kadar her türlü yapının mevcut olduğu mobil tuvalet, girişine konulan sistem ile paralı geçişlere göre de ayarlanabilmektedir. Günümüzde belediyelerin yanı sıra bazı kurumların da sıklıkla kullandığı Mobil Tuvalet ler, kaliteli görüntüsü haricinde hijyenik koşulları nedeniyle de insan sağlığına değer veren ürünlerden bir tanesidir. İçinde müşterinin isteğine göre her türlü teçhizatın bulunduğu bu yapılarda, klima, lcd ekran televizyonlar, temiz su ile atık su haznesi bulunmaktadır. Ayrıca kadın ve erkek bölümü diye ikiye ayrılan yapısı sayesinde herkese hitap etmektedir.

Konserlerin vazgeçilmezi

Özellikle konserlerde Mobil Tuvalet ler sıklıkla kullanılan yapılar olmaktadır. İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu ve sürekli olarak insani ihtiyaçların giderilmesi gereken yerlerde Mobil Tuvalet ler büyük bir görev üstlenmektedir. İhtiyaçlara göre dizayn edilen ve sensörlü muslukların yanı sıra klima gibi ürünlerin de bulunduğu Mobil Tuvaletler de ayrıca boy aynaları da bulunmaktadır. Son derece kaliteli görünümü ve rahat kullanımı ile akıllarda yer eden Mobil Tuvaletler de isteğe göre müzik yayını da yapılabilmektedir. Su tankı olarak büyüklüğe göre belirlenen litrelerde tanklar yapıya entegre edilirken, 1500 litrelik su tankları mobil tuvaletlerde bulunabilmektedir. Her türlü soruna anında yanıt veren ve hareket edebilir olması nedeniyle birçok alanda kullanılabilen Mobil Tuvalet ler, ilerleyen dönemlerde de belediyelerin ve organizasyon şirketlerinin vazgeçilmez yapılarından bir tanesi olmaya devam edecektir.

Mobil Tuvalet

Belediyeler için daimi hizmet noktası

Sadece konserlerde ve geniş katılımın olduğu organizasyonlarda değil, yoğun insan bulunan parklarda ve caddelerde de mobil tuvaletler kullanılmaktadır. Özellikle belediyeler, hizmet noktasında büyük bir verimlilik yakalanan bu yapılar sayesinde kalabalık bölgelerde insani ihtiyaçların rahat giderilebilmesi için mobil tuvaletlere önem vermektedir. Sizler de kurumunuzda ya da organizasyonunuzda mobil tuvalet kullanmak istiyorsanız, mobil ürünler noktasında uzun yıllar boyunca hizmet veren ve alanında lider kadrosu ile sürekli olarak teknolojik gelişim içinde olan Monte Grup'u tercih edebilirsiniz.

 

Soru Sorun