ss

Mobil Yatakhane

Günümüzde şantiyelerde kullanılan fakat geniş bir kullanım yelpazesi bulunan mobil yatakhaneler, ranzalı sistemleri sayesinde birden fazla kişinin uyku ihtiyacını karşılayabilmesi için tasarlanmıştır. Ayrı bölmelerden oluşan ve istenilen boyutlarda üretimi gerçekleştirilebilen Mobil Yatakhane ler, istenildiği takdirde tek kişilik yataklardan oluşabilmektedir. İstenildiği takdirde ise ranza sistemi ile Mobil Yatakhane de uyku ihtiyacını karşılayacak kişilerin sayısı arttırılabilir. Birçok şirket, şantiyelerinde Mobil Yatakhane kullanarak çalışanların rahat bir şekilde iş hayatına odaklanmasını sağlamaktadır. Ayrıca ilerleyen günlerde değişecek olan şantiyelere direkt olarak Mobil Yatakhane yi aktararak hem zamandan hem de maliyetten kurtulmaktadır. Son derece düşük maliyetleri ve geniş kullanım yelpazesi nedeniyle tercih edilen Mobil Yatakhane ler, içlerinde barındırdıkları ile birden fazla insanın insani ihtiyaçlarını gidermesini sağlamaktadır.

Hijyenik ve taşınabilir yatakhane

Son derece hijyenik koşullarda üretimi yapılan ve bakteri geçirmeyen yapısı ile rahat bir kullanım ortamı sunan Mobil Yatakhane ler, havalandırma sistemi ile birlikte de insanların güzel bir şekilde dinlenmesi için dizayn edilmiştir. Sadece şantiyelerde değil, özellikle doğal afet gibi üzücü durumlarda da Mobil Yatakhane ler birden fazla insanın kalabileceği yerler olarak bilinmektedir. Bu açıdan bakıldığında son derece önemli bir yapı olarak karşımıza çıkan mobil yatakhaneler, tamamen kişinin isteğine göre dizayn edilmektedir. Her bütçeye göre ve istenilen sayıda insanın kalması için dizayn edilen ürün sayesinde, şantiyelerde ya da doğal afet gibi üzücü durumlarda dışarıda kalan insan sayısı minimuma indirilmektedir.

Mobil Yatakhane

Tır dorsesine entegre edilen sistem

Mobil Yatakhane ler, bir tırın dorsesine entegre edilen yapı olarak bilinmektedir. 3-4-5-6 kapısı bulunan ve odalara çıkmak için merdiven sistemi bulunan bu yapılar, jeneratör sistemi ile birlikte enerjinin sürekli olarak bulunduğu mobil ürünlerden bir tanesidir. Bu nedenle taşınabilir yapısının getirdiği avantajlar göz önüne alındığında, şirketlerin kullanımı için ideal ürün olarak gösterilebilir. Birden fazla şantiyede kullanılan ve kullanılan şantiyelerde iş veriminin de artmasını sağlayan Mobil Yatakhane ler, çalışanlara rahat bir ortam sunmasının yanı sıra, tercih edilen iç dizayn ile birlikte son derece modern bir görüntüde de dizayn edilebilir. Sizler de mobil yatakhane sahibi olmak istiyorsanız, alanında lider ve uzman kadrosuyla hizmet veren, mobil ürünler sektöründe uzun yıllar boyunca var olan ve tecrübelerini gelecek olan işlerinde bire bir kullanan Monte Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Soru Sorun