ss

Mobil Yemek Dağıtım

Günümüzde birçok belediye, ihtiyacı olan ailelere yemek dağıtımı yapmak için mobil yemek dağıtım hizmeti vermektedir. Mobil Yemek Dağıtım hizmeti, son derece teknolojik ürünlerin kullanıldığı ve bir tırın ya da aracın dorsesine entegre edilen sistem ile yapılmaktadır. Bu sistem, içinde bulunan sıcak dolaplar sayesinde yemekleri sıcak tutmaktadır. Ayrıca yemeklerin sağlıklı bir şekilde muhafaza edilebilmesi için gerekli her türlü teçhizat içinde bulunmaktadır. Sistemin belirli bir bölümü açılır kapanır şekilde dizayn edilmektedir. Bu bölümden yemek dağıtımı hızlı bir şekilde yapılırken, yemek dağıtılacak kişilerin hızlı bir şekilde yemek alabilmesi için özel merdiven sistemi de bulunmaktadır. Kişiyi rahatsız etmeyen ve gereksiz izdihamların önüne geçmeyi sağlayan bu sistem sayesinde yemek dağıtım işi son derece kolay olmaktadır.

Hijyenik yapı ve hızlı dağıtım

Dış yapısında kullanılan malzemelerin bakteri geçirmez özellikte olması nedeniyle yemeklerin muhafazası noktasında dış etkenlerden azami derecede korunan yapı, içinde bulunan yemek bölümlerinin hijyenik olması nedeniyle de son derece sağlıklı dağıtım noktalarından bir tanesi olarak bilinmektedir. Bu yapılar genellikle ihtiyacı olan mahallelerde ya da mülteci kampı gibi noktalarda kullanılsa da, birçok şantiyede de Mobil Yemek Dağıtım aracı kullanılmaktadır. Çalışan sayısının yoğun olduğu ve birçok insanın aynı anda yemek yemesi gereken yerlerde hızlı dağıtım sağlanan yapı ile birlikte, çalışanların rahat ve hijyenik şekilde yemek yemesi mümkün olmaktadır.

Mobil Yemek Dağıtım

Birçok şantiyede kullanılan yemek dağıtım sistemi

Günümüzde belediyelerin yanı sıra şantiyelerde de mobil yemek dağıtım sistemi kullanılmaktadır. Taşınabilir ve yer değiştirebilir olması nedeniyle şantiye değişimi noktasında problem yaşamayan ve sürekli olarak farklı alanlarda yemek dağıtımı yapabilen bu yapılar, şirketlere hem zamandan hem de bütçeden tasarruf sağlayan birimlerin başında gelmektedir. Betonarme yemek dağıtım noktasının kurulum maliyetinin yanı sıra kurulum süresi de son derece uzun olmaktadır. Mobil Yemek Dağıtım noktası ise hem kurulum noktasında, hem de maliyet noktasında betonarme yapılara göre büyük avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, mobil yemek dağıtım noktası sahibi olarak yemek dağıtımını daha hızlı ve taşınabilir hale getirmek istiyorsanız, alanında lider ve uzman kadrosuyla hizmet veren Monte Grup'la iletişime geçebilirsiniz. Monte Grup sizlere kaliteli bir mobil yemek dağıtım noktası sunacağı gibi, hizmet sonrasında teknik destek imkanı sunan firmaların başında gelmektedir.

Soru Sorun