ss

Modifiye Konteyner

Modifiye Konteyner

Modifiye konteyner modelleri, yük taşımacılığı alanında temel olarak tek bir konteynerin alamadığı yük kapasitesi durumlarında, özel olarak tasarlanmış bir konteyner konseptini ifade ederi. İsminden de anlaşılacağı üzere, modifiye edilmiş konteyner, özel amaçlı kullanımlara uygundur.

Kullanım amacınıza göre özelleştirilebilir

Modifiye Konteyner modelleri, temel kullanım amacı taşımacılık olmayan, ürün teşhir, pazarlama gibi saha faaliyetlerinde de kullanılabilen konteynerlerdir. Çatı kısmı açılabilir Modifiye Konteyner ler, diğer cephe kısımları da tamamen açılabilir ve farklı şekillerde üretilebilir yapıdadır. Dış ve iç cephesi farklı renk ve konseptlerle geliştirilebilir olan Modifiye Konteyner ler, birçok farklı örneğinin de yer aldığı galerimizde de görebileceğiniz üzere, modern mimari anlayışını ifade edebileceğiniz tarzda kaliteli konteyner modelleridir.

Güçlü yapısal özellikleriyle öne çıkar, sağlamlığı ile güven verir

Modifiye Konteyner, tamamen yaşam alanlarında yaratmak istediğiniz konteyner kullanım amacına göre özel bir tasarımla karşımıza çıkar, ancak temel konteyner özelliklerini barındırır. Yenilikçi ve farklı bir yapıya sahip olması, diğer konteynerlere göre bu konuda onu zayıf kılmaz. Tamamen güçlü, çelik konstrüksiyondan yapılan iskeleti ile hangi amaçla kullanırsanız kullanın sağlam bir yapısı vardır.

Modifiye konteyner özellikleri

İç ve dış yapısında, deprem gibi sarsıntı etkilerine karşı yapıyı güçlü tutacak kimyasal bileşenleri vardır. Zemin kısmında ise çelik halatlarla toprağa değil, doğrudan beton zemine bağlantı verilerek çok ciddi sarsıntılarda dahi ayakta kalması sağlanan bir yapıdır.

Yangın gibi olumsuz olaylara karşı güçlendirilmiş yapılardan oluşurlar. Nano teknoloji, günümüz konteyner üretim sisteminde sık sık kullanılıyor, modifiye Özel Tasarım Konteyner modellerinde de, tutuşmaya karşı direnç sağlayan, kolay kolay yangından etkilenmeyen nano teknolojik yapı birimleri kullanılabiliyor.

Modifiye Konteyner

Altyapı ve tesisat bazında hazır olarak teslim edilebiliyor, ancak bu konu Modifiye Konteyner in kullanım amacına, ikinci el ya da sıfır olarak satılmasına bağlı olarak değişir. Konteyner alanında çok yönlü seçenekler ve modern konteyner anlayışı ile sunulan yüksek kaliteli, garantili ve uygun bütçeli konteynerler için yapı sektörünün önde gelen markalarından Monte Grup ile siz de hemen iletişime geçin! 

 

Soru Sorun