ss

Modifiye Yük Konteyner

Modifiye Yük Konteyner

Yük Konteyner leri modelleri arasında, kullanım amacı bakımından diğerlerinden ayrılan Modifiye Yük Konteyner seçenekleri, taşımacılıktan ziyade saha faaliyetlerinde firmaların tercih ettiği, özelleştirilebilir iç ve dış özelliklere sahip konseptlerdir.

Modifiye yük konteynerler hangi amaçlarla kullanılıyor?

Standart yük konteyner ya da ISO yük konteyner modellerine göre, birincil amacı taşımacılık olmayan Modifiye Yük Konteyner ler, dış tanıtım çalışmalarında, stand gibi modellerde yer alabilir. Bir firmanın örnek daire tanıtımı, ya da belli bir ürün ya da hizmetin tanıtımı amacı ile kullanabileceği, içerdiği özelliklerle müşterilere çok yönlü veriler sunulabilen, yaratıcı tasarımları barındırabilen bir konteynerdir.

Özel üretim konteyner modeli olarak da geçen Modifiye Yük Konteyner, tasarımından üretimine her aşamada ihtiyaca göre geliştirilmektedir. Özel Tasarım Konteyner lerin özellikleri, tamamen ihtiyacınıza göre şekillenen yapıdadır. Tek cephesi ya da iki cephesi açık olabilir, kaplamaları aradığınız tarza göre düzenlenebilir.

Hem yüksek güvenilirlikte taşımacılık, hem de estetik bir arada

Modifiye Yük Konteyner ler hem taşıma alanında içerdiği sistemin bozulmamasını, düzenin zarar görmemesini sağlıyor hem de görsel estetiği bir araya getiriyor. Sunacağınız ürün, düzen, oda her neyse, aradığınız yapı bir Modifiye Konteyner olabilir. Bunun için Modifiye Konteyner modellerimiz galerisine göz atabilirsiniz. Modifiye Konteyner fiyatları ile ilgili bilgi için bize ulaşıp çeşitler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Modifiye konteyner özellikleri

-Modifiye Konteyner modelleri, diğer konteyner modelleri gibi güçlü çelik malzemeden yapılmıştır. Bundan ötürü taşınırken herhangi bir darbe ya da zarar durumunda, içerisindeki ürünler, yapılar bundan en az şekilde etkilenir.

-Camekan görünümler oluşturulabilir, Modifiye Konteyner ler görsel açıdan çok farklı formlara girebilir.

-İçerisinde raflar, sunum amacına göre bölmeler, çekmeceler bulunabilir.

-İstenilen tarza göre ebatlarda, renklerde ve modellerde Modifiye Konteyner ler üretilebilmektedir.

-Dış cephesinde ahşap ya da diğer dokular görsel açıdan verilebilir.

Monte Grup çok yönlü ve yaratıcı modifiye konteynerler sunuyor!

Çeşitli saha tanıtım faaliyetleri, açık alan satışı ya da diğer amaçlar için Modifiye Konteyner modelleri kullanmayı düşünüyorsanız, yük konteyner konusunda deneyimli kadromuz ile, sizler için en iyi projeyi uygulamaya sokuyor ve işinize değer katacak, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi geniş kesimlere taşıyacak Modifiye Konteyner iniz için bize ulaşın! Modifiye konteyner düşünceniz, aradığınız konteyner ve faaliyet tarzını bize aktarın ve en uygun fiyat teklifi ile en yüksek kaliteyi, güvenceyi uzman personelimizden alın! 

MODİFİYE YÜK KONTEYNER

Özel Olarak isteğiniz doğrultusunda üretilen özel üretim yük konteynerleri ile Standart Yük Konteyner kalıpları dışına çıkmanıza olanak sağlar.

Soru Sorun