ss

Mutfak Konteyner

Konteynerler, kullanım alanı son derece geniş, fonksiyonel ve esnek yapılardır. Yük taşımacılığından barınmaya, depolamaya, wc ve duş gibi temel ihtiyaçları karşılamaya dönük özellikle karşımıza çıkan konteynerler aynı zamanda birer mutfak olarak da kullanılabiliyor! Özellikle şantiye gibi tesislerde, yemek çıkması gereken belli bir personel grubu söz konusuysa, emin olun hazır yemek sistemlerine nazaran, mobil bir Mutfak Konteyner yapısı ile çok daha uygun bütçe ile yemek hizmetini insanlara sunabilirsiniz.

Mutfak konteynerler hangi özelliklere sahip?

Mutfak Konteyner ler, konum olarak yemekhaneye, ya da yemekhane olarak kullanabileceğiniz bir prefabrik yemekhane sistemine yakın olmalıdır. Birleşik konteyner ya da prefabrik yapı sisteminde, insanların barındığı be yemek yediği kullanım alanları ile de birleşik olarak düşünebileceğiniz Mutfak Konteyner leri, temek mutfak niteliklerini taşır. Su tesisatı, elektrik tesisatı bulunan Mutfak Konteyner i, genişlik açısından da birkaç kişinin çalışabileceği geniş bir alanı kapsar. Bu yüzden dolayı birçok firmanın yemek hizmeti çözümlerinde tercihi olmuştur.

Mutfak Konteyner

İç sıcaklığın, personellere rahatsız edici boyutlara ulaşmaması adına klima sistemine sahip olabilen Mutfak Konteyner leri aynı zamanda içerideki havanın alınmasını sağlayan aspiratör düzeneği de barındırabilir. Standart, profesyonel bir mutfaktan hiçbir eksiği olmayan ve yüksek sayıda insana yemek çıkarabilmenizi sağlayan Mutfak Konteyner leri, Monte Grup bünyesinde dünya standartlarında sizlere sunuluyor.

Modüler yapı, kaliteli hizmet

Mutfak Konteyner lerinde, insanların kaliteli bir yemek servisi alabilmesi adına her şey düşünülmüştür. Soğuk gıdaların saklanabileceği dolaplar, tamamen hijyenik bir şekilde yemeklerin çıkmasını sağlayan metal tezgahlar ve ek yapılar, bir mutfakta olması gereken her şeyi sizlere sunuyor.

Mutfak konteynerinde çözüm ortağınız Monte Grup

Farklı amaçlı kullanımlar için konteynerler, kabinler, prefabrik ve mobil yapılar alanında yılların deneyimi ile, her sektörden birçok kurumsal firma ile çalışıyoruz. Personelinize, ziyaretçinize en yüksek standartta yemek servisi sunabilmeniz adına, sizin için en uygun bütçeli ve en esnek çözüm modeli olan Mutfak Konteyner lerini, dünya standartlarında temin ediyor ve her sürecinde yanınızda oluyoruz. Mutfak Konteyner modellerimizi sitemizde inceleyebilir, Mutfak Konteyner modelleri fiyatları, satış süreci ve sevk süreci ile ilgili bilgi almak için deneyimli müşteri yetkililerimize ulaşabilirsiniz.

Soru Sorun