ss

Özel Üretim Konteyner | Özel Tasarım Konteyner

Özel Üretim Konteyner | Özel Tasarım Konteyner

Özel Üretim Konteyner modelleri, özel tasarım olarak da geçen, kullanım amacına göre teknik yönleri ve dış görünüş özellikleri değişebilen yapılardır. Temel kullanım alanları taşımacılık olan konteynerler, farklı ulaşım kanallarında taşımacılık noktasında tercih ediliyor. Ancak geçmişten günümüze, konteynerlerin kullanım alanları yalnızca taşımacılık ile sınırlı kalmamış, genişlemiştir.

Konteynerlere yaratıcı dokunuş!

Her ne kadar standart ölçüleri söz konusu olsa da, son derece özelleştirilebilir, farklı konseptlerle geliştirilebilir açık bir yapıya sahip olan konteyner modelleri, çok farklı amaçlar için kullanılabiliyor. Depolama amacı ile, barınma amacı ile, garaj gibi bir ihtiyacı karşılamak adına, ya da modifiye ederek çeşitli ürünleri açık hava organizasyonlarında insanlara sunma noktasında konteynerler sıklıkla tercih edilmektedir.

Mukavemeti yüksek, yangına karşı dayanıklı yapılar içerebilen, tek katlı ya da dubleks olarak kullanılabilen ve en önemlisi, gayet modern tasarım modelleri ile hayat bulabilen Özel Tasarım Konteyner ler, belki de ihtiyacınızı karşılayacak en iyi çözüm!

Özel tasarım konteyner modelleri

Kullanım amacına göre çok farklı kalıplarda karşımıza çıkabilen Özel Tasarım Konteyner ler, düşünülen projeye göre özel bir şekilde tasarlanabiliyor, burada kafanızdaki plan oldukça önemli. Bir konteyner güçlü yapısı, dış etkilere karşı, yağışlara karşı dirençli özellikleri ile farklı amaçlar için rahatlıkla kullanılabilir, ince dokunuşlarla şık bir dekor yapısı taşıyabilir. Özel Üretim Konteyner ler, müşterilerin kafasındaki kullanım alanlarına göre şekillense de, temel olarak kullanım dallarını sıralamak mümkün;

Özel Üretim Konteyner

Modifiye özel üretim konteyner çeşitleri

Modifiye Konteyner ler, firmanın bir ürün ya da hizmet için, belli bir konsepti öne çıkarmak için tamamen farklı bir tasarımsal boyuttan geçirerek ortaya koyduğu modellerdir. Modifiye Konteyner ler genellikle açık hava ya da belli tesislerde, ürün ya da ürün gruplarını insanlara sunma amacı ile kullanılır.

-Atık Konteyner

İsminden de anlaşılacağı üzere, çeşitli atıkları depolamak amacı ile kullanılan atık konteyner modelleri, kimyasal atıklar için de tercih edilebiliyor.

-Güvenlik Kabinleri

Güvenlik birimlerinde konteyner kullanımı eskisine göre daha çok yaygın, güvenlik kabini Özel Konteyner modellerini sitemizde inceleme şansına sahipsiniz.

-Mutfak Konteyneri

Temel ihtiyaçların giderilmesi adına konteyner modelleri sıklıkla kullanılıyor. Mutfak bunların başında gelse de WC ve duş konteynerleri, barınma amaçlı kullanılan konteyner modelleri de popüler.

-Kazan Dairesi ve Jeneratör Konteyner ler

Bir tesisin sahip olması gereken donanımları, tesisten ayrı tutup konteyner gibi güçlü ve stabil bir yapıda saklamak istiyorsanız, konteynerler kazan dairesi ve jeneratör birimlerinde de tercih edilmektedir.

Özel üretim Konteyner modelleri, Özel Tasarım Konteyner fiyatları, projeleri ve süreçleri ile ilgili bilgi almak için, sektörün deneyimli firması Monte Grup ile iletişime geçebilir, en güncel bilgileri alabilirsiniz.

ÖZEL TASARIM KONTEYNER

Tasarımının tamamıyla sizlere ait olmasının yanı sıra üretim işlerini gerçekleştiren şirketlerden de tahsis edilebilecek konteyner türleri, özel tasarım sistemler olarak belirtilmektedir. Teknoloji alanının ilerlemesi ile her türde ihtiyacınıza çözüm sunan bu konteyner seçenekleri, dünya genelinde ünlü sporcular, sanatçılar hatta konteyner yapılarından ev inşa etmeyi düşünen her birey tarafından tercih edilmektedir. Tam anlamıyla bir sanat eseri şeklinde dizayn edilen Özel Tasarım Konteyner sistemlerinin çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitler; tek katlı sistem, çift katlı sistem, bekçi konteyner, yemekhane konteyner, lüks ev konteyner ve prefabrik konteyner olarak belirtilebilir. Bu şekilde çeşitlere sahip olan ve özel üretim olan bu konteyner sistemleri, son derece kolay şekilde taşınabilen bir yapıya sahip durumdadır.

Ucuz bir maliyete kendi evinizi kendinizin yaratmasını ve yapılaştırmasını istiyorsanız eğer, bunun en ideal seçeneklerinden biri, özel tasarım sistemlerden ibarettir. Çalıştığınız bir mimara çizim yaptırarak ya da kendi bireyse yeteneklerinize inanıyorsanız çizdiğiniz gibi üretime alınacak olan konteyner sistemlerini satın alıp istediğiniz yere nakil işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde açılıp kapanma özelliği sayesinde çekicilerin arkasına da monte edilebilir ya da taşımacılık şirketlerini de tercih edebilirsiniz. Şantiye alanlarının çirkin ve düzensiz bir görüntü oluşturmasını önleme konusunda akla ilk gelen Özel Tasarım Konteyner sistem çözümleri, ofisleriniz ve büyük alanlarınız için çift katlı olacak şekilde de üretilebiliyor.

Sunulan tüm bu imkânlardan dolayı elde ettiğiniz alan neredeyse 2 katına kadar çıkmaktadır. Bir bölümü yazıhane ve ofis işlemleri, diğer bölümü bekleme ya da dinlenme salonu olacak şekilde de tercih edebilirsiniz. Tasarımları yalnızca size ve kendi zevklerinize bırakılan bu konteyner sistemleri, yalnızca şantiye alanlarında değil daha pek çok alanda yaşamı kolaylaştırmak için sunulmaktadır. Örnek olarak; alanı bulunmayan sanayi kuruluşunun ya da fabrikanın yemekhane, büfe ve kafe gibi gereksinimlerini de Özel Tasarım Konteyner sistem çözümleri karşılayabiliyor. Sizler de uygun gördüğünüz herhangi bir alan için bu konteyner sistemlerini tercih edebilir ve uzun ömürlü bir kullanım elde edebilirsiniz. Bunun için yalnızca profesyonel destek almanız gerekecektir.

 

Soru Sorun