ss

Prefabrik Ofis

Prefabrik Ofis

Birçok sektörde bulunan ofis ihtiyacı, betonarme yapıların yüksek maliyetleri ve uzun süren yapım aşamaları nedeniyle prefabrik yapılarda tercih edilmektedir. Prefabrik Ofis ler, her türlü ihtiyaca göre dizayn edildiği gibi, müşterinin isteklerine göre mimari edilmektedir. Dış cephesinden tutun, iç mimarisine kadar müşterinin istekleri Prefabrik Ofis yapımlarında bir numaralı öncelik olmaktadır. Bu nedenle sektörünüze ve çalışan sayınıza göre büyük veya ufak bir Prefabrik Ofis sahibi olmak isterseniz, yapacağınız tek şey birçok modelden sadece bir tanesini seçmek olacaktır. Prefabrik Ofis lerde lavabosundan wcsine, toplantı salonlarından çalışanların odalarına kadar birçok bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler büyüklüğe göre değişebildiği gibi, kişinin isteğine göre değiştirilebilir ya da büyütülebilir olmaktadır.

Hızlı, güvenli ve tasarruflu

Prefabrik Ofis ler, yeni bir inşaat yapımı sırasında ev satmak isteyen inşaat firmalarının bir numaralı önceliği olmaktadır. Genellikle ev alacak kişiler evin proje aşamasından çok, yapım aşamasını takip etmek istemektedir. Bu durum nedeniyle inşaat firmasının şantiye alanında prefabrik bir ofise sahip olması ev satışlarını arttıran etkenlerin başında gelmektedir. Yerinde görülen ve beğenilen ev için Prefabrik Ofis inizde rahat bir şekilde görüşebilir, müşterinizi rahat bir ortamda misafir edebilirsiniz. Ayrıca Prefabrik Ofis lerin son derece hızlı kurulması da şantiye gibi alanlarda betonarme yapıların ortaya çıkardığı uzun bekleme sürelerini ortadan kaldırmaktadır. Isı ve ses yalıtımı noktasında başarılı bir yapı olarak bilinen Prefabrik Ofisler, 10 cm kalınlığındaki duvarları ve izolasyon malzemeleri nedeniyle enerji tasarrufu sağlayan yapıların başında gelmektedir.

Prefabrik Ofis

Özel odalar ve toplantı odaları

Prefabrik Ofis ler, tamamen müşterinin isteğine göre dizayn edilmektedir. İstenildiği takdirde satış ofisi tarzından dizayn edilen bu yapılar, istenildiği takdirde çok sayıda kişinin birlikte çalışacağı bir ofise dönüştürülebilir. Bu durum da birçok farklı model arasından seçeceğiniz ofis modelinin kurulumunun yapılması ile rahat bir çalışma ortamına kavuşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca istediğiniz takdirde birçok personel odasının yanı sıra, toplantı odaları da prefabrik ofisinizde bulunabilir. Sizler de inşaat sektöründe ya da bilişim sektöründe bulunuyorsanız, sektörü fark etmeksizin her türlü ofis ihtiyacınız için Monte Grup ile iletişime geçebilir. hızlı kurulumun yanı sıra kurulum sonrasında teknik destek imkanını elde edebilirsiniz.  

 

Soru Sorun