ss

Prefabrik Şantiye Binası

Prefabrik Şantiye Binası

Özellikle inşaat sektöründe toz toprak içindeki şantiyelerde çalışmanın zorluk derecesini bilmeyen kişi sayısı çok azdır. Prefabrik Şantiye Binası da, bu sıkıntıların büyük oranda çözen yapıların başında gelmektedir. Büyük ölçekli şantiyelerin yanı sıra, küçük ölçekli şantiyelerde de kurulabilecek olan bu yapı sayesinde her türlü barınma ihtiyacı karşılanmaktadır. İbadethanesinden yönetici odalarına, personel odalarından yatakhanelerine, birçok bölümün bulunan şantiye binaları, tek katlı olabileceği gibi, isteğe göre iki katlı olarak da kurulabilmektedir. Son derece hızlı kurulumu yapılabilen ve kısa bir süre içinde kullanıma hazır hale getirilen Prefabrik Şantiye Binası, özellikle maden sektöründe, büyük inşaat projelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Yapımı uzun süren ve uzun bir süre şantiyenin aynı yerinde kalması gereken noktalarda prefabrik şantiye binası her türlü soruna çözüm sunan yapıların başında gelmektedir.

Her türlü ihtiyaca anında çözüm

Şantiyelerde birçok ihtiyacın giderilememesi, geçtiğimiz senelerin en büyük problemi olarak bilinmektedir. Prefabrik Şantiye Binalarında ise ibadethanelerin yanı sıra yemekhaneler de bulunmaktadır. Bir şantiyede olması gereken her şeyin bulunabileceği ve kilerinden tutun depo ve lavabosuna kadar birçok alanı bulunan şantiye binaları, tamamen müşterinin isteğine göre dizayn edilmektedir. Çalışan sayısına, yatakhane büyüklüğüne ve personel odaları ile yönetici odalarının sayısına göre ayarlanacak olan şantiye binası, çalışanların veriminin artması için de birebir olmaktadır. Bilindiği gibi kötü şartlar altında çalışmak performansı azaltmakta ve çalışanların veriminin düşmesine neden olmaktadır. Prefabrik Şantiye Binası ile birlikte her türü sorunun çözüm yolu bulunmaktadır.

Prefabrik Şantiye Binası

Ekonomik, taşınabilir ve tasarruflu

Prefabrik yapıların en önemli özelliklerinden bir tanesi ısı ve ses yalıtım noktasında betonarme yapılara göre daha avantajlı olmaları denilebilir. İzolasyon malzemesi ve 10 cm gibi kalınlıklara ulaşan duvarları nedeniyle ısı içeride kalır ve dışarıdaki soğuk hava da içeriye girmez. Bu durum enerji tasarrufunu arttırırken, yapının taşınabilir olması farklı bir şantiyeye taşınırken Prefabrik Şantiye Binası nın yeni bölgeye götürülmesine olanak sağlamaktadır. Bu durum da yeni şantiyelerde yeni yapılara sahip olma sorununu ortadan kaldırmaktadır. Sizler de şantiyelerinizde her türlü ihtiyaca yanıt verebilen Prefabrik Şantiye Binası olsun istiyorsanız, alanında lider ve prefabrik sektöründe uzun yıllar boyunca var olan Monte Grup ile iletişime geçebilir, hızlı kurulum ve kurulum sonrası teknik destek imkanından yararlanabilirsiniz.

 

Soru Sorun