ss

Prefabrik Yapılar

Prefabrik Yapılar

Günümüzde inşaat sektörüne getirdiği heyecan ve hız nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilen prefabrik yapılar, hızlı kurulumun yanı sıra ısı ve ses yalıtımı noktasında da betonarme yapılara göre daha avantajlı olmaktadır. Müşterinin isteğine göre dizayn edilebilen ve tamamen müşterinin isteklerine göre belirlenen bölümlere sahip olan Prefabrik Yapılar, okul, sağlık kuruluşu, afet konutları, ofis, şantiye binası, yemekhane, yatakhane gibi farklı farklı alanlarda karşımıza çıkabilmektedir. Birçok sektörde kullanılan Prefabrik Yapılar, özellikle yaz aylarında tatil yapmak için gidilecek olan yazlık ihtiyacını karşılayan yapıların başında gelmektedir. Bilindiği gibi birçok insan yaz aylarından rahat günler geçirebileceği, son derece konforlu yapılara sahip olmak istemektedir. Prefabrik Yapılar ile birlikte dubleks veya tek katlı prefabrik evlere sahip olabilirsiniz.

Kaliteli malzeme, kaliteli işçilik

Prefabrik Yapılar, kullanılan malzemeleri ile son derece kaliteli olmaktadır. PVC dahil olmak üzere, çatı sistemi ve dış cephe gibi alanlar tamamen müşterinin isteğine göre dizayn edilmektedir. Ayrıca özel üretim prefabrik yapılarda da müşterinin isteğine göre oda sayıları, özel bölümler ve toplam wc sayısı gibi bölümler arttırılabilir. Bunların yanı sıra 10 cm civarında kalınlıkta bulunan dış duvarları sayesinde enerji tasarrufu noktasında da büyük bir avantaj sağlamaktadır. İçeriğindeki izolasyon malzemeleri de ses ve ısının dışarıya çıkmaması, dışarıdaki ses ve ısının içeriye girmemesi noktasında büyük bir başarı elde etmektedir.

Prefabrik Yapılar

Hızlı kurulum, kurulum sonrası yer değiştirebilme özelliği

Prefabrik Yapılar, hızlı kurulmaları nedeniyle birçok sektörde hızlı şekilde teslim edilerek kullanılabilir hale getirilmektedir. Bu durum sadece hız noktasında değil, sürekli olarak hareket etmesi gereken prefabrik yapılar noktasında da büyük avantajlar sağlamaktadır. Özellikle inşaat sektöründe şantiyelerde kurulan Prefabrik Yapılar, ilerleyen günlerde farklı şantiyelere gönderilmek için yerinden sökülebilir. Söküm işlemi sonrasında yeni şantiye alanına taşınma işlemi yapılan modüler parçalar, burada tekrar kurulum işlemine tabii tutulur. Kısa bir süre içinde yeni şantiyede de Prefabrik Yapılar a sahip olunabilir. Bu durum da ekonomik olarak firmanın cebinden ekstra ücretlerin çıkmamasını sağlamaktadır. Son derece kullanışlı, son derece teknolojik ve son derece kaliteli malzemelerden ortaya çıkan prefabrik yapılar, alanında lider ve uzun yıllar boyunca prefabrik sektöründe bulunan Monte Grup güvencesi ile isteklerinize göre dizayn edilebilir. 

Soru Sorun