ss

Prefabrik Yemekhane

Prefabrik Yemekhane

Birçok şantiyede, birçok fabrikada karşımıza çıkan ve betonarme yapılara göre daha düşük maliyeti ile cep dostu olan prefabrik yemekhane, özellikleri ile de yemekhane kurmak isteyenlerin birinci tercihi olmaya devam ediyor. Özellikle tanışabilir şantiyelerde betonarme yemekhanelerin yapılması, hem zaman açısından hem de maliyet açısından büyük dezavantaj sağlamaktadır. Bu durumdan kurtulmanın yolu ise Prefabrik Yemekhane ile çalışanlara daha güvenli ve sıcak bir yemekhane ortamı sağlamaktan geçmektedir. Prefabrik Yemekhane ler, istenilen büyüklükte üretilebilir. Kişi sayısına göre belirlenen metre karelerde üretilen bu yemekhaneler, her türlü donanıma sahip olmaktadır. Mutfak bölümü, yemeklerin dağıtılacağı bölüm ve çalışanların yemeklerini yiyecekleri bölüm itinayla dizayn edilmektedir. Isı ve ses yalıtımı noktasında betonarme yapılardan daha iyi işler çıkaran Prefabrik Yemekhane ler, kolay kurulumu ile zamandan da tasarruf edilmesini sağlamaktadır.

Her türlü isteğe göre dizayn edilebilir

Prefabrik Yemekhane ler, okullarda, hastanelerde, turizm alanlarında akıllara gelebilecek birçok sektörde kullanılan yapıların başında gelmektedir. Bu yapılar, müşterinin isteğine göre dizayn edilmektedir. Lavabo sayıları, kileri, havalandırma sistemi, yemek yapılacak olan alan ve yemeklerin yenileceği alan tamamen müşterinin isteklerine göre belirlenmektedir. Isı ve ses yalıtımı noktasında da son derece kaliteli bir yapı olan Prefabrik Yemekhane ler, enerji tasarrufu noktasında da bütçenize zarar vermemektedir. 10 cm kalınlığa ulaşan duvar yapıları nedeniyle enerji tasarrufu büyük oranda sağlanmaktadır. Ayrıca izolasyon malzemesi sayesinde de enerji tasarrufu birkaç kat artmaktadır.

Prefabrik Yemekhane

Her bütçeye uygun Prefabrik Yemekhane

Prefabrik Yemekhane ler, her bütçeye uygun şekilde ortaya çıkarılmaktadır. Tamamen müşterinin isteğine göre ve yemek yiyecek kişi sayısına göre dizayn edilen bu yemekhaneler, çalışanların veye öğrencilerin rahat bir ortamda yemek yemesi için dizayn edilmektedir. Son derece hijyenik olan ve kaliteyi ön plana çıkaran bu yemekhaneler, sökülüp yeniden kurulabilmesi nedeniyle de başka bölgelere taşınabilmektedir. Birçok inşaat firması Prefabrik Yemekhane ler sayesinde çalışanlarına yemek vermekte ve şantiye alanının değişmesi ile birlikte yemekhaneyi diğer bir alana sevk etmektedir. Sizler de istediğiniz büyüklükte, istediğiniz kişi sayısına göre belirleyebileceğiniz Prefabrik Yemekhane yapısına sahip olabilir, çalışanlarınıza, kurum içindeki öğrencilere yemek verebilirsiniz. Kalitelinin yanı sıra müşteri memnuniyetine de büyük önem veren Monte Grup, sizlere hızlı kurulum ve kurulum sonrası teknik destek hizmetini hızlı şekilde sağlamaktadır.

Soru Sorun