ss

Prefabrik

İnşaat sektörünün uzun süren betonarme yapıları ve maliyet noktasında çok yüksek oranlarda artan maliyetler, Prefabrik yapıların artmasına neden olmuştur. Hızlı kurulum, kaliteli malzeme ve enerji tasarrufu gibi noktalarda avantajlar sağlayan Prefabrik, sadece bu noktalarda değil, modüler olması nedeniyle taşınabilir olması nedeniyle de büyük avantajlar sağlamaktadır. Her türlü şantiyeye kurulabilen yemekhaneler, yatakhaneler, duş ve lavabo üniteleri gibi Prefabrik yapılar, yeni şantiyelere kolay bir şekilde taşınabilir. Bu durum da hem firmanın cebinden çıkan maliyetlerin azalmasına, hem de çalışanların her şantiyede daha rahat bir şekilde çalışmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca sadece şantiye noktasında değil, birçok alanda Prefabrik karşımıza çıkmaktadır. Okullarda, yemekhanelerde, ofislerde, hastanelerde, evlerde, villalarda prefabrik yapılar birincil öncelik olmaya başlamıştır.

Hızlı kurulum, hızlı teslim ve kalite

Prefabrik sektörü, hızlı kurulumu ile ün salmış sektörlerden bir tanesi olarak bilinir. Betonarme yapıların uzun süren yapım aşamaları, özellikle iş hayatında ve eğitim gibi alanlarda işlerin aksamasına ya da gecikmesine neden olmaktadır. Prefabrik yapılar sayesinde istenilen alanlar kısa bir sürede ortaya çıkarılırken, en ekstrem alanlar bile kolay bir şekilde dizayn edilebilmektedir. Tamamen müşterinin isteğine göre dizayn edilen prefabrik, dış cephesinden çatı sistemine kadar müşteri istekleri göz önüne alınarak inşa edilir. Bu nedenle özellikle betonarme yapılara göre daha özel olan Prefabrik, hem içerisi hem de dışarısı göz önüne alındığında kişinin yapıda kendini bulmasını sağlayan sistem olarak görülür.

Sizin istedikleriniz, sizin hayalleriniz

Prefabrik

Prefabrik sayesinde istediklerinize her şeyiyle birlikte ulaşma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca sadece özel evlerde değil, sektörel yapılarda da istenilen özellikler prefabrik yapılara entegre edilebilmektedir. Prefabrik okullar, prefabrik ofisler, Prefabrik şantiyeler ve akıllara gelebilecek birçok alan, prefabrik sektörü ile birlikte kolay bir şekilde hizmete açılabilmektedir. Oda sayısı, dış cephe seçimi, kapı seçimi gibi konular müşterinin direkt olarak tercihlerine bırakılmaktadır. Fakat havalandırma, sistem sağlamlığı gibi noktalar firmanın birincil olarak dikkat ettiği alanların başında gelmektedir. Bu nedenle güvenlik tüm inşaat yapılarında olduğu gibi, prefabrik sektöründe de en önemli konu olarak görülür. Sizler de prefabrik sektörüne ilgi duyuyor ve firmanız ya da aileniz için prefabrik yapı sahibi olmak istiyorsanız, her türlü prefabrik yapı noktasında kaliteli hizmet veren ve uzun yıllardır prefabrik sektöründe bulunan Monte Grup ile iletişime geçebilirsiniz. Hızlı kurulum ve kurulum sonrasında teknik destek ile Monte Grup prefabrik hakkında aradığınız her şeyi içinde barındırmaktadır.  

Soru Sorun