ss

Şantiye Konteyner

Şantiye Konteyner

Şantiye Konteyner ler inşaat alanlarında ve şantiyelerde kullanıma alınmaktadır. Taşımacılık alanında en çok tercih edilenler arasında yer alan bu yapıların sabit ölçüsü bulunmayabilir. Mini ofis görevini üstlenen şantiye konteynerler kapı ve pencere platformu ile desteklenerek hazırlanmıştır. Şantiye alanının olmazsa olmazları arasında boy gösteren Şantiye Konteyner yapıları çözüm odaklıdır ve oldukça kullanışlıdır. Her ihtiyacınıza kısa zaman zarfı içinde çözüm sunan Şantiye Konteyner ler üst düzeyde bir taşımacıdır. Şantiye Konteyner lerde ofis ve tuvalet bölümleri bulunmaktadır. Yapının tüm bölümleri odalar haline ayrılmıştır. Bu sistemler sayesinde kısa zaman  tüm ihtiyaçlarınızı  karşılayabilirsiniz.

Hızlı şantiye kurulumu ile iş süreçlerinizde esneklik

Şantiye Konteyner ler hızlı yapılabilir özelliğe sahiptir ve oldukça kullanışlıdır. Sahip olduğu uygun fiyat aralığı sayesinde maddi kayıp yaşamanızı önleyerek avantaj elde etmenizi desteklemektedir. Oldukça kullanışlı olan bu konteynerler hayatınızın kolaylaşmasına imkan tanımaktadır. Şantiye Konteyner üretiminde birinci sınıf kaliteye sahip malzemeler kullanılmıştır. Siparişini vermiş olduğunuz şantiye konteynerlarini istediğiniz renk ve ebatlarda yapılandırabilirsiniz.

Şantiye Konteyner

Şantiyeniz için konteyner düşünüyorsanız sektör lideri ile çalışın

Son zamanlarda en çok tercih edilen yapılar arasında boy gösteren şantiye konteynerler birçok farklı seçeneğe ev sahipliği yapmaktadır. Kusursuz bir taşıma aracı olarak nitelendirilen şantiye konteynerler tüm ihtiyaçlarınızın kısa zaman zarfı içinde karşılanmasına kaynaklık etmektedir. İnşaat alanlarının olmazsa olmazları arasında yer alan Şantiye Konteyner lerini tıpkı bir ofis gibi kullanıma alabilirsiniz. Çok yönlü özelliği ile ön plana çıkan Şantiye Konteyner ler avantajlı fiyat aralığına sahiptir. Siparişini vereceğiniz bu yapılar alanında uzman ve donanımlı çalışma ekibi aracılığı ile üretilmiştir. Eğer sizler de kısa zaman zarfı içinde Şantiye Konteyner siparişi vermek isteyenlerdenseniz bizlerle ile tanışabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hızlı bir şekilde teslimat yapan Monte Grup aynı zaman da sahip olduğu tecrübeli personelleri sayesinde memnuniyetin artmasına kaynaklık etmektedir.Her geçen gün tercih edilme sebeplerini artırmakta ve ödemiş olduğunuz paranın karşılığını vermektedir. Şantiye Konteyner üretimi sırasında uzun ömürlü ürünler kullanıma alınmaktadır. Kaliteli malzeme kullanımı sayesinde her geçen gün tercih edilme sebeplerini artıran Monte Grup ile sizler de kısa zaman zarfı içinde kaliteli Şantiye Konteyner yapılarına sahip olabilirsiniz.

Şantiye Konteyner Fiyatları

İş sahalarında işçi ve diğer çalışanların barınma ve ofis ihtiyacını karşılayan şantiye konteynerler çalışanların iş sahasındaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Konum itibariyle tek veya çift katlı olabilen bu tür konteynerler iş sahalarında yapılarındaki malzemenin çelik ve metalden yapılması nedeniyle güvenle kullanılabilmektedir. İş sahalarının geçici durulan yerler olması sebebiyle betonarme yapı masraflarından kaçınmak ve bunun yerine şantiye konteyner tercih etmek yerinde bir karar olacaktır. Sadece barınma değil, yapılacak düzenlemeler ile şantiyede ofis olarak da kullanılabilmektedir. Şantiye Konteyner Fiyatları ise modellere göre belirlenmektedir.

Arazi yapısına uygun oluşları ve her türlü hava koşullarına karşı dirençli olmaları sebebiyle rahatlıkla iş sahalarında kullanılacak olan şantiye konteynerler hızlı kurulumları ile de rahatlıkla işinizi görecek düzeydedir. Ayrıca şantiyenin geçici bir alan olduğu düşünülürse daha sonra başka bir alana rahatlıkla taşınabilir olması sebebiyle de başka bir kolaylık sağlamaktadır. İş sahalarında gereksinim duyulan şantiyeler işçilerin barınmasını sağlamak amacıyla tasarlanmış olup tek katlı veya iki katlı olarak kullanılmakta ve çift kat kullanımında herhangi bir çökme, zedelenme vb. olmamaktadır. Boyutları standart konteyner ölçülerinde olduğu gibi istenilen ebatlarda da tasarlanabilmektedir. Boş bir oda şeklinde düşünülecek olursa teslimi bu şekilde gerçekleştirilir. İsteğe bağlı olarak havalandırma, elektrik ve su tesisatı monte edilebilmektedir. Ayrıca hava koşullarına dayanıklılığı, ses ve ısı yalıtımı dolayısıyla üst düzeyde olmaktadır. Alıcı tarafından belirtildiği koşullarda şantiye konteyner yatakhane olarak tasarlanıp sunulmaktadır. Böylesi bir durum şantiyeler için daha kullanışlı olup tercih edilmektedir. İstenilen özelliklere göre Şantiye Konteyner Fiyatları değişmektedir fakat temelde standart veya ilaveler yapılmış olsa da oldukça ekonomik fırsatlar sunmaktadır. İş sahalarında güvenlik de önemli olduğundan oluşacak her türlü duruma karşılık konteynerler güvence sağlamakta, toprak çökmeleri, yangın gibi kazaları önleyici yapıdadırlar. Metal ve çelik alışım ile yapılmış olan konteynerler bu özellikleri sayesinde uzun ömürlü kullanıma uygundurlar. İsteğe bağlı olarak ikinci el konteyner satın alınarak şantiye konteyner olarak kullanım mümkündür. Çift katlı olan modeller de merdiven bulunmakta olup işçilerin rahatça giriş – çıkış yapabilmelerine olanaklı şekilde tasarım gerçekleştirilmiştir. 137, 210 ve 467 metrekare olan modellerde 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2,5 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmakta olduğundan göçme gibi durumlara karşı tam koruma sağlanmaktadır.

 

Soru Sorun