ss

Tek Katlı Prefabrik Ev

Günümüzde birçok insan, betonarme yapıların yüksek maliyetleri ve uzun süren yapım aşaması nedeniyle prefabrik yapıları tercih etmektedir. Bu yapılar, son derece dayanıklı malzemelerden üretilmelerinin yanı sıra, betonarme yapılara göre daha fazla ısı ve ses yalıtımına sahiptir. Ayrıca betonarme yapıların yapım aşamasında ortaya çıkan uzun soluklu bekleme süreleri, prefabrik yapılarla son derece düşük olmaktadır. Modüler yapılar olarak bilinen prefabrik ürünler, kişinin isteklerine göre dizayn edilmektedir. Odaların nerede olacağı, hangi odanın mutfak, hangi odanın oturma odası olacağı müşteri tarafından önceden belirlenmektedir. Ayrıca prefabrik evler yapıldıktan sonra modüler sisteme sahip olmaları nedeniyle odalarında değişikliklere gidilebilir. Her türlü isteğe cevap verebilen ve kolay kurulumun yanı sıra istenilen büyüklükte üretilebilen prefabrik yapılar, günümüz mimarisinde büyük bir önem arz etmektedir.

Tek Katlı Prefabrik Ev le rahat bir ortama sahip olun

Genellikle birçok insan, kırsal kesimde veya kentte kendine ait arsasına ev yaptırmak istemektedir. Betonarme yapıların maliyet noktasında çok yüksek fiyatlar ortaya koyması, bu hayallerin önüne geçen birincil etken olarak bilinir. Fakat prefabrik yapılar ile birlikte, bütçenize uygun olmak kaydıyla isteğiniz dizaynda ev sahibi olmak mümkündür. Geniş veya dar alanlara kurulabilen Tek Katlı Prefabrik Ev lerde, banyolar, balkonlar ve odalar istenilen yere konulabilir. Bunun yanı sıra dış cephe isteklerinize göre mimari edilecek olan Tek Katlı Prefabrik evler, grobeton zemin üzerine kurulacaktır. Bu durum da, uzun süren temel atma problemini tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Tek Katlı Prefabrik Ev

Her türlü isteğe göre dizayn edilebilir

Tek Katlı Prefabrik Ev ler, birçok kişinin hayali olan müstakil evlere sahip olmanın en kolay yolu olarak bilinir. Çatısından balkonuna, pvc kaplamasından dış cephelerine kadar her türlü özel istek prefabrik yapılarda uygulanabilir. Elektrik tesisatı ve su tesisatı gibi noktalarda da üstün olan prefabrik evler, kısa bir sürede teslim edilmektedir. Modüler yapılar olması nedeniyle kolay montaj edilebilen ve son derece güvenilir, sıcak bir aile ortamı sunan tek katlı prefabrik ev, hayal ettiğiniz müstakil eve sahip olmanızı sağlayabilir. Sizler de bütçenize uygun olmak koşulu ile Tek Katlı Prefabrik Ev sahibi olmak istiyor, dış cephesinden odalarına kadar sizin belirlediğiniz dizaynda sıcak bir yuvaya kavuşmak istiyorsanız, Monte Grup sizler için tek katlı prefabrik ev kurulumu hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Kolay kurulum ve kurulum sonrası teknik destek için Monte Grup ile iletişime geçebilirsiniz. 

Soru Sorun