ss

Wc & Duş Konteyneri

Wc & Duş Konteyneri

Hayatınıza birçok kolaylık sunacak olan WC ve Duş Konteyner sistemleri şimdi uygun fiyat aralığı ile sizlerle. En çok tercih edilenler arasında yer alan WC ve Duş Konteyner sistemleri kolay çözüm imkanlarından yararlanmanıza olanak tanımaktadır. Birinci sınıf kaliteye ev sahipliği yapan WC ve Duş Konteyner sistemleri yenilikçi ve pratik özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Her türlü ihtiyacınızın karşılanmasına kaynaklık eden wc ve duş konteyner platformu yapımı sırasında kaliteli ürünler kullanılmıştır. Bu tür sistemler beton yapılar ile benzerlik göstermektedir. WC ve Duş Konteyner sistemlerini tıpkı beton binalar gibi bölümlere ayırabilir ve dekore edebilirsiniz. Fakat konteyner sistemleri beton binalara oranla daha güvenilirdir. Konteyner sistemlerini açık alana ya da iş yeri bahçesinde kurabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu özel yapılar aynı zaman da bir tür sığınak görevi görmektedir.

Wc & Duş Konteyneri

Toplu kullanıma uygun wc ve duş konteynerleri

Siz değerli kullanıcılarına 7 gün 24 saat boyunca koruma sunan WC ve Duş Konteyner sistemlerinin beton yapılara oranla daha çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri de daha güvenilir olmasıdır. Bununla birlikte hızlı ve seri adımlar ile kurulabilir  ve hemen tamamlanabilir olması tercih edilme sebeplerini artırmaktadır. WC ve duş Konteyner sistemlerinin kurulumunu 3 saatlik zaman zarfı içinde tamamlayabilirsiniz. Ya da hazır halde monte edilmiş olan WC ve Duş Konteyner sistemlerini de satın alabilirsiniz. Oldukça güvenilir bir yapı olan WC ve Duş Konteyner sistemleri her zaman en iyiye ulaşmanıza kaynaklık etmektedir. Eğer sizler de kısa zaman da uygun fiyat aralığına sahip WC ve Duş Konteyner siparişi vermek isteyenlerdenseniz Monte Grup adresi ile tanışabilirsiniz.

Hızlı teslimat ve montaj kurulum seçenekleri

Uzman ve deneyimli çalışma kadrosuna sahip olan Monte Grup, tüm siparişlerinizi uzun ömürlü ürünler ile hazırlamaktadır. Kalitenin öncü isimleri arasında boy gösteren Monte Grup firması istenilen renk ve özelliklerde ürün siparişi vermenize imkan tanımaktadır. Daima müşterisinin yanında olmakta ve memnuniyet derecesinin artmasına kaynaklık etmektedir Modern hizmet planlaması çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Monte Grup aynı zaman da hızlı teslimat özelliği sayesinde her geçen gün tercih edilme sebeplerini artırmaktadır.

WC Kabin

Firmamız onlarca kabin arasında sizler için WC Kabin üretimi de gerçekleştirmektedir. Tuvalet imkânının bulunmadığı alanlarda rahatlıkla kullanılabilen WC kabinleri isteğe göre tekli, ikili, üçlü ya da fazla kapasiteli üretilebilmektedir. Firmamızda üretimi gerçekleştirilen WC kabinleri ise kullanıma hazır olarak satışa sunulmaktadır. Üretimler sırasında elektrik ve su tesisatları eksiksiz olarak yerleştirilmekte, kapı ve pencere montajları kaliteli malzemelerden yapılmaktadır. Ayrıca üretim aşamasından sonrada kullanılan malzemelerde herhangi bir sorun olup olmadığı incelenmekte sadece onaylanan ürünler satışa sunulmaktadır.

WC Kabin tuvaletlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Sosyal tesisler, belediye tesisleri, kamu alanları, spor tesisleri, park ve bahçeler, konser alanları, semineler, fuarlar vb. gibi birçok farklı alanda WC kabinleri kolaylıkla kullanılabilmektedir. Firmamız tarafından üretilen WC kabinlerinin kaliteli ve estetik bir tasarıma sahip olması sayesinde bu kabinleri uzun yıllar boyunca her türlü alanda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Firmamızda üretimi yapılmakta olan WC kabinlerinin kalitesi piyasada bulunan diğer WC kabinlerine nazaran daha kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Bu kabinlerin diğer kabinlerden en önemli özelliği ise koku yapmamasıdır. Birinci sınıf malzemelerin kullanılması sayesinde WC kabinleri darbelere karşıda oldukça dayanıklıdır. Sipariş verdikten sonra bu kabinlerin nakliyesi ve montajı tamamen firmamıza aittir. Ayrıca kurulum sonrasında da firmamız sizlere gerekli teknik destek hizmetini sunmaktadır.

WC Kabin betonarme yapılara göre daha ekonomik ve kullanışlıdır. Betonarme yapıların yapım maliyeti WC kabinlerine göre daha fazladır. Bu nedenle ihtiyaç duyulan alanlarda genel olarak EC kabinleri tercih edilir. Ayrıca WC kabinleri hızlı bir şekilde istenilen alana taşınabilmekte ve kurulabilmektedir. Bu nedenle de WC kabinleri birçok alanda tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

WC kabinlerinin standart boyları olduğu gibi özel tasarımları da bulunmaktadır. WC kabine ihtiyacınız olduğu zaman eğer özel boyutlarda WC kabini ürettirmek isterseniz bu durumda firmamıza istediğiniz tasarımları ve ölçüleri iletmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede firmamız sizler için gerekli üretimi yapacak ve nakliyesini gerçekleştirerek kurulumlarını tamamlayacaklardır. Ayrıca WC kabinleri kurulduktan hemen sonra kullanılmaya başlanmaktadır. Isı ve ses izolasyonlarının olması sayesinde de ekonomik açıdan istenileni sunmayı başarmaktadır.

Soru Sorun