ss

Yük Konteyner

Yük Konteyner

Uluslararası taşımacılıkta tekstil, inşaat, kuru gıda, elektronik ürünler ve tıbbi malzemeler gibi, oldukça farklı alanlarda tercih edilen Yük Konteyner leri, özellikle uzun yol içeren rotalarda firmaların taşınan ürünlerin güvenli bir şekilde ve fire vermeden varış noktasına gitmesine önemli tercihi.

Yük konteynerlerin ortalama ebatları

Taşımacılık alanında Yük Konteyner leri olmazsa olmaz bir araç. Ancak malzemelerinizi hangi konteyner modeli ile transfer edebiliriz düşüncesine sahipseniz, ebat bakımından yük konteynerlerinin değişken ölçüleri söz konusu olabilmektedir. En revaçta olan yük konteyner modelinin ölçüleri 20 ft - 40 ft boyutlarında olandır. Yük Konteyner lerinin boyutları özellikle sektörel ihtiyaçlara göre değişiyor.

Yük Konteyner

Dayanıklı çelikten üretilir

Yük Konteyner leri, ürününüzün herhangi bir zarar görmemesi adına, nakliye sürecini en güvenli şekilde geçirebilmesi adına Avrupa ve dünya standartlarına göre yüksek dirence sahip çelikten üretilmiştir. CSC plakasına sahip Yük Konteyner leri ile yukarıda saydığımız ürün çeşitlerinin hepsini taşıyabileceğiniz gibi aynı zamanda sıcak, ya da soğuk bir iklimde olması gereken ürünleri de taşıyabilirsiniz. Sabit soğuk ya da sıcak hava yaratabilen Yük Konteyner modelleri mevcuttur. Herhangi bir kaza olması durumunda dahi minimum zarar hedeflenmiştir, yangına dayanıklı yapıda Yük Konteyner leri de piyasada yer alıyor.

İkinci el yük konteynerleri

Yük Konteyner i modellerini, farklı segmentlerde firmalara sunan Monte Grup olarak, sağladığımız sıfır konteynerlerin dışında ikinci el konteynerler de sunuyoruz. Bunlara ek olarak, modifiye edilmiş yük konteyneri de firmamızca sunuluyor. Çok güçlü, dirençli çelikten üretilmesinden ötürü uzun yıllar boyu kullanılabilen Yük Konteyner leri, ürünlerinize herhangi bir zarar vermeden birçok operasyonda tercih edilebilir. Özellikle ithalat ve ihracat alanında çalışan firmaların değişilmez nakliye aracı olan Yük Konteyner leri, problemsiz sevkiyatlar için deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı ve kara taşımacılığında son derece önemli.

Firmanızın nakliye operasyonlarını sorunsuz bir şekilde sürdürmesi adına, siz de konteyner alanında sektörün en iyi çözümler sunan firması Monte Grup ile çalışın. Birinci derece kaliteli çelik malzemeden yapılmış yük konteynerlerimiz ile hem direkt satış, hem ikinci el satış alanında karşınızdayız. Konteyner modelleri hakkında bilgi almak ve müşteri temsilcilerimizle görüşmek için, bize hemen sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

YÜK KONTEYNER FİYATLARI

Taşınacak olan yüklerin çok daha güvenli bir şekilde transfer işlemlerinin sağlanabilmesi adına ISO yük konteyner sistemlerinin tercih edilmesi gerekir. Özellikle çok daha fazla sayıda olan yüklerin uzun yol taşımacılıklarında tercih edilen konteyner sistemlerinin birbirlerinden farklı türleri de mevcut haldedir. ISO yük konteyner sistemlerinde tekstil ürünleri, kuru gıda, tıbbi malzemeler, inşaat malzemeleri ya da elektrik ve elektronik ürünler gibi oldukça geniş bir yelpazede istenilen ürün taşıması gerçekleştirilebilir. Yük Konteyner Fiyatları nı net olarak öğrenerek sizler de bu tür ürün sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Uygun bir ambalaj ve düzgün şekilde istifleme yolu ile istenen mesafede yer alan uzaklıklara ürünlerinizi taşımanız mümkün hale gelebilir. Yük konteyner sistemleri genel itibariyle gemi taşımacılık alanında, kara yolu taşımacılık alanında ve tren taşımacılık alanında tercih edilmektedir.

ISO yük konteyner sistemlerini istediğiniz her türlü ölçüde bulabilirsiniz. Kişilerin istekleri doğrultusunda standart ölçülerin yanı sıra özel ölçülere sahip konteyner sistemleri de üretilebiliyor. ISO yük konteyner sistemleri, taşınacak olan malzemenin biçimine göre değişken olan belirli özelliklere sahip olabiliyor. Soğuk hava depoları gibi yalıtımlı ve havalandırmalı konteyner sistemleri de mevcut haldedir. Ayrıca yük konteyner sistemleri konusunda ve diğer sistemler konusunda kesinlikle net fiyat bilgisi edinmeniz gerekir. Yük Konteyner Fiyatları nın bilinmesi halinde tercih ettiğinizde ne kadar bir maliyet ayıracağınızı da bilirsiniz. Dış yüzeyi çelik malzemeden üretilmiş olan konteyner sistemlerinin içlerinde de oldukça kaliteli malzemeler tercih edilerek Avrupa standartları dâhilinde bir kalitede üretim yapılabiliyor.

Konteyner sistemleri kapalı ve kapaklı kasa olmasının yanı sıra üstü açık olacak şekilde üretilen modeller de mevcut haldedir. Üstü açık sistemler içerisinde genelde inşaat malzemeleri taşınabiliyor. En güvenilir taşımacılık işlemi aslında ISO yük konteyner sistemleri ile sağlanmaktadır. Bu nedenle Yük Konteyner Fiyatları konusunda bilgi sahibi olmanız karar vermenizi de kolaylaştıracaktır. ISO yük konteyner sistemleri, özellikle uluslararası taşımacılık konusunda vazgeçilmez taşıma malzemeleri şeklinde belirtilmektedir. Zira oldukça yüksek direnç sağlayan bu ürün sistemleri, içerisinde mevcut olan malzemeye de muhteşem bir koruma sunabiliyor.

 

Soru Sorun